WeledaPregnancy and Lactation balzám na bradavky

Weleda Pregnancy and Lactation balzám na bradavky
Weleda Pregnancy and Lactation balzám na bradavky
25 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: WEL02258
Dárek pro vás
Sleva 15 % k nákupu 3 produktů z kategorie Matka a dítě. Sleva se automaticky odečte v košíku a nevztahuje se na produkty v akci a ve výprodeji.

Pečujte o svá prsa, aby vás nebolela. Produkt Weleda Pregnancy and Lactation zvláčňuje pokožku poprsí, ulevuje od nepříjemných pocitů pnutí a zmírňuje podráždění.

Vlastnosti:

  • hydratuje a zvláčňuje pokožku
  • napravuje bolavé a popraskané bradavky
  • zklidňuje a mírní podráždění

Složení:

  • bez parfemace

Jak používat:
Pravidelně aplikujte na pokožku kolem bradavek.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

Značka Weleda představuje skutečné souznění člověka s přírodou. Široký sortiment certifikované přírodní kosmetiky pomáhá zlepšovat, obnovovat a také udržovat lidské zdraví. Přispívá k dosažení fyzické pohody a podporuje osobní rozvoj. Weleda vznikla v roce 1921 jako farmaceutická laboratoř se svou vlastní zahradou léčivých rostlin.

Postupně se vypracovala v celosvětově úspěšnou firmu zabývající se zdravím a krásou, která má v současnosti zastoupení ve více než 50 zemích. Všechny produkty Weleda jsou vyráběny výhradně z přírodních složek bez použití umělých konzervantů. Suroviny jsou navíc v naprosté většině případů získávány ze zdrojů ekologického zemědělství.

Šampony Weleda, cílená péče o pleť nebo přípravky Weleda pro miminka jsou tak nejen vysoce účinné a šetrné, ale představují také cestu k harmonickému životnímu stylu. Protože kosmetika Weleda znamená skutečnou lásku a respekt k přírodě.