WeledaDental Care šalvějový balzám na dásně

4×
Weleda Dental Care šalvějový balzám na dásně
Weleda Dental Care šalvějový balzám na dásně
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
262

Ušetříte 40%
30 ml
155

Skladem | Kód: WEL1344
1
Zásilkovna
pátek 3. 12. 2021
Osobní odběr
pátek 3. 12. 2021

Speciální péče Weleda Dental Care skvěle doplní vaši běžnou rutinu dentální hygieny.

Vlastnosti:

  • zklidňuje dásně

Jak používat:
Používejte dle přiloženého návodu.

Kompletní složení:

WATER (AQUA), ALCOHOL, GLYCERIN, XANTHAN GUM, SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, KRAMERIA TRIANDRA ROOT EXTRACT, COMMIPHORA MYRRHA RESIN EXTRACT, LACTOSE, AESCULUS HIPPOCASTANUM BARK EXTRACT, CALCIUM FLUORIDE (IN HIGHLY DILUTED FORM), MAGNESIUM SULFATE, FLAVOR (AROMA), LIMONENE, LINALOOL Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.
Celý text

Značka Weleda představuje skutečné souznění člověka s přírodou. Široký sortiment certifikované přírodní kosmetiky pomáhá zlepšovat, obnovovat a také udržovat lidské zdraví. Přispívá k dosažení fyzické pohody a podporuje osobní rozvoj. Weleda vznikla v roce 1921 jako farmaceutická laboratoř se svou vlastní zahradou léčivých rostlin.

Postupně se vypracovala v celosvětově úspěšnou firmu zabývající se zdravím a krásou, která má v současnosti zastoupení ve více než 50 zemích. Všechny produkty Weleda jsou vyráběny výhradně z přírodních složek bez použití umělých konzervantů. Suroviny jsou navíc v naprosté většině případů získávány ze zdrojů ekologického zemědělství.

Šampony Weleda, cílená péče o pleť nebo přípravky Weleda pro miminka jsou tak nejen vysoce účinné a šetrné, ale představují také cestu k harmonickému životnímu stylu. Protože kosmetika Weleda znamená skutečnou lásku a respekt k přírodě.