Viktor & Rolf Spicebomb balzám po holení pro muže

Viktor & Rolf Spicebomb balzám po holení pro muže
Viktor & Rolf Spicebomb balzám po holení pro muže
Doprava zdarma
100 ml
957

Kód: VRO0485 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
pondělí 12. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 11. 4. 2021

Popis Viktor & Rolf Spicebomb
Složení

Balzám po holení pro muže Viktor & Rolf Spicebomb je skvělým doplňkem toaletní vody ze stejné řady. Balzám dokonale zklidňuje a tiší vaši podrážděnou pleť. Zjemňuje čerstvě oholenou kůži a udržuje ji dlouhodobě vyživenou a hladkou. Vaše kůže bude odpočatá, svěží a plná sofistikované a velice smyslné pánské vůně.

Složení

Konzistence
balzám

O značce Viktor & Rolf

Již řadu let rozmazávají hranice mezi módou a uměním. Viktor Horsting a Rolf Snoeren si pod značkou Viktor & Rolf zasloužili celosvětový věhlas a respekt ve světě luxusní módy svým nekonvenčním přístupem. Od návrhářství oděvů k tvorbě vůní však vede jen krátká cesta a Viktor & Rolf si brzy vybudovali silné jméno i mezi parfémy. Hned napoprvé si podmanili svět explozí květin v podobě dámské vůně Viktor & Rolf Flowerbomb.

Jejich dílu v oblasti módy nikdy nechybí neočekávané kontrasty, surreální elegance a okázalá krása. Spojují nespojitelné a nebojí se ani provokace v oblasti haute couture. V případě jejich parfémářské tvorby se dvojice umělců považuje spíše za vypravěče příběhů a vůně vnímají jako silné médium. Spatřují v nich jedinečnou možnost setřít propast mezi uměním předváděným na mole a tím, co se skutečně promítne do reality každodenního života.

Na úspěch i v této branži navázali bestellery jako je pánská vůně Viktor & Rolf Spicebomb nebo zcela neodolatelnou parfémovanou vodou Viktor & Rolf Bonbon.

Recenze Viktor & Rolf Spicebomb