Victoria's Secret Beauty Rush

lesk na rty

Victoria's Secret Beauty Rush lesk na rty
Victoria's Secret Beauty Rush lesk na rty
odstín Royal 3,1 g

Kód: VIS1360 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Victoria's Secret Beauty Rush
odstín Royal 3,1 g

Popis produktu Victoria's Secret Beauty Rush

Lesk na rty Victoria's Secret Beauty Rush zajistí vašim rtům krásný vzhled.

Vlastnosti:

  • dokonale vykreslí rty
  • dlouhotrvající efekt
  • lehce rty zabarví

Jak používat:
Nanášejte přiměřené množství lesku na rty pro okamžitý efekt většího objemu. Naneste na rty rovnoměrnou vrstvu pomocí aplikátoru.

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.