Vichy Homme

kosmetická sada I.

Vichy Homme kosmetická sada I.
Vichy Homme kosmetická sada I.
Vichy Homme kosmetická sada I.
Novinka
kosmetická sada I.
879

Kód: VCH06270 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: hydratační péče proti známkám únavy na pleť a oční okolí Hydra Mag C+ 50 ml + antiperspirant deodorant pro citlivou pokožku 48 h 50 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
Již dnes
Vichy Homme
kosmetická sada I. | 879

O značce Vichy

Objevte blahodárné účinky mineralizované termální vody Vichy v produktech, které odpovídají potřebám každé pleti.

Dermokosmetika Vichy je synonymem pro kvalitu v péči o pleť. Je navržena tak, aby pečovala o všechny druhy pleti a pokožky a to i té nejvíce citlivé. Produkty z řad Vichy přispívají k viditelným výsledkům pomocí kombinace aktivních látek s termální vodou z Vichy, která je uznávanou zejména pro vysoký obsah minerálů se zklidňujícími, posilujícími a regeneračními vlastnostmi.

Značka Vichy je typickým představitelem maximálně úspěšného sblížení kosmetiky a medicíny. Vynikající snášenlivost, prokazatelná účinnost, receptury založené na nejnovějších výzkumech, dodržování etických norem při výrobě – to jsou rozpoznávací znaky dermokosmetiky Vichy.

Vichy pomáhá ženám po celém světě v každodenní péči o pleť a pokožku. Posláním laboratoří Vichy je vyvíjet kompletní řady kosmetiky pro skutečně všechny typy pleti. V portfoliu této dermokosmetické značky naleznete vše pro perfektní každodenní péči celé rodiny. Vichy má odpověď na každý váš požadavek.