Přejít na hlavní obsah
Versace Dylan Blue Pour Homme toaletní voda pro muže
Versace Dylan Blue Pour Homme toaletní voda pro muže
Versace Dylan Blue Pour Homme toaletní voda pro muže
Versace Dylan Blue Pour Homme toaletní voda pro muže
Hlava
vodní tóny, list fíkovníku, kalábrijský bergamot, grep
Srdce
lístky fialky, pačuli, papyrus, černý pepř, ambroxan
Základ
pižmo, tonka fazole, šafrán, kadidlo
Druh vůněaromatická

Síla, charisma a neutuchající vášeň. To vše ve vás evokuje toaletní voda Versace Dylan Blue Pour Homme. Vůně s charakterem a plná individuality, která prostřednictvím lákavých, svěžích tónů Středozemního moře vyzařuje svou svůdnou podmanivost.

  • velmi osobitá fougère vůně s vodními akordy
  • pro silného, a přitom citlivého muže, který je sám sebou
  • poprvé představena v roce 2016

Složení vůně
Už samotný úvod vůně Versace Dylan Blue je esencí Středomoří. Dominují zde signifikantní vodní tóny, které doplňují citrusové esence grepu a kalábrijského bergamotu i lehce dřevité akordy listů fíkovníku. Následně ucítíte kombinaci sametového ambroxanu, měkce dřevitého papyru s medovými tóny a zemité, jemně mýdlové pačule. To vše prolnuto ještě akordy černého pepře. Kořenité kadidlo s nádechem kouře, smyslné pižmo a vzácný šafrán vás pak nenechají na pochybách, že se jedná o kompozici plnou vášně a sofistikované mužnosti.

Příběh vůně
Toaletní vodu lze považovat za esenci muže dokonale reprezentující značku Versace. Ten je silný a smyslný, citlivý i disciplinovaný. Rázný, jako mistr bojových umění. Jeho síla a charisma je ve vůni Dylan Blue Pour Homme vyjádřena skrze smyslnou svěžest středomořských tónů. Ke Středozemnímu moři odkazuje i sytě modrá barva flakonu a zlatá pečeť s obrazem Medusy.

VersaceDylan Blue Pour Homme toaletní voda pro muže

88×
Doprava zdarma
2 460
Výhodněji o 32%
100 ml
1 649

Skladem | 1 649,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: VER3146
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Expresní doručení po Brně
Již zítra 12:30 - 16:30
Osobní odběr
středa 6. 3. 2024