Versace The Dreamertoaletní voda pro muže

13×
Versace The Dreamer toaletní voda pro muže
Versace The Dreamer toaletní voda pro muže
Doprava zdarma
Doporučená maloobchodní cena
1 910

Ušetříte 48%
100 ml
1 000

Kód: VER0043 | Skladem
1
Dárek pro vás
Produkty od vybraných italských značek doručíme s dopravou zdarma.
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Versace The Dreamer
Složení

Žít své sny i během dne vám umožní toaletní voda Versace Dreamer, díky které se budete cítit zkrátka magicky. Jako byste zrovna procházeli voňavou lesní cestičkou, kde pod nohama křupou větvičky a ve vzduchu voní dřevo a jehličí a každý krok je jako pohlazení pro duši.

  • orientální vůně
  • pro muže, jenž rád sní s otevřenýma očima
  • vhodná k dennímu i večernímu nošení

Složení vůně:
Nejprve vás uvítají tóny jalovce, estragonu a pelyňku, jež evokují procházku v přírodě. Ty následně vystřídá květinové aroma lilie, kosatce a lnu, jež dodá toaletní vodě mystickou auru. Aromatický základ je prosycen ambrou a vůní tabáku.

Příběh vůně:
Značka Versace je synonymem luxusu a kvality. Výjimkou není ani toaletní voda Dreamer, jež svému majiteli dopřává pocit, že je možné splnit si i ty nejtajnější sny a fantazie.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
jalovec, estragon, pelyněk
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
květ lnu, lilie, kosatec
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, květ tabáku
Druh vůně
orientální

O značce Versace

Módní značku Versace založil v roce 1978 mladý Gianni Versace. Od počátku byl velmi progresivní a výstřední. Versace se rychle vypracoval v charismatickou a velmi známou osobnost, dávno přerůstající rámec módy. Někdejší chudý chlapec z Kalábrie rázem působil po celém světě.

Versace zemřel násilnou smrtí, přičemž motiv šíleného zabijáka nebyl dodnes uspokojivě vysvětlen. Podařilo se mu zlikvidovat populárního člověka, nikoli však jeho jméno – značka Versace, nyní v rukou Gianniho příbuzných, zůstává velmi módní dodnes. Oficiální prodejny Versace aktuálně fungují v mnoha zemích světa, vy si můžete tyto kvalitní a módní produkty objednat z tepla domova.

Recenze Versace The Dreamer