Tweezerman G.E.A.R. kleštičky na nehtovou kůžičku mini

1×
Tweezerman G.E.A.R. kleštičky na nehtovou kůžičku mini
Tweezerman G.E.A.R. kleštičky na nehtovou kůžičku mini
339

Kód: TWZ00815 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Tweezerman G.E.A.R.

Jak jednoduše dosáhnout upravených nehtů? Kleštičky na nehtovou kůžičku mini Tweezerman Studio Collection rychle a bez tahání zastřihují nevzhlednou kůžičku nebo záděrky. Díky praktické velikosti je můžete mít vždy při sobě.

Vlastnosti:

  • pro přesné a jednoduché zastřižení kůžiček okolo nehtového lůžka
  • netahají ani netrhají kůži
  • texturované držadlo usnadňuje ovládání
  • ostré a precizní čepele z nerezové oceli
  • lehce se čistí

Jak používat:
Nejdříve kůžičky změkčete namočením nehtů do teplé vody. Používejte pouze pro zastřihování přebytečné kůže nebo záděrek.

O značce Tweezerman

Značka Tweezerman nabízí jedinečné kosmetické pomůcky, které vám významně usnadní každodenní péči o vaši krásu! Toužíte po dokonale upraveném obočí, perfektně čisté pleti nebo po kvalitní manikúře? Spolehnout se můžete na kosmetické pomůcky Tweezerman, které s oblibou používají miliony žen po celém světě! Tuto excelentní newyorskou značku doporučují profesionální vizážisti populárních celebrit i modelek!

Americká značka Tweezerman byla úspěšně uvedena na trh již v roce 1980. Mezi nejoblíbenější produkty této firmy patří zejména legendární pinzeta Tweezerman Slant, která má šikmý hrot pro dokonalou přesnost. Tato pinzeta již 12 krát za sebou získala prestižní ocenění amerického časopisu Allure „Best of Beauty“ v kategorii pinzet a byla uvedena do Síně slávy Allure.

Všechny kosmetické pomůcky Tweezerman jsou vyráběny z vysoce kvalitní nerezové oceli a ručně broušené. Značka Tweezerman na svých výrobcích neustále pracuje a přináší zákazníkům nové inovace.

Recenze Tweezerman G.E.A.R.1