Trussardi My Name

tělové mléko pro ženy 200 ml

1×
Trussardi My Name tělové mléko pro ženy 200 ml
Trussardi My Name tělové mléko pro ženy 200 ml
200 ml

Kód: TRU0530 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Trussardi My Name
200 ml

Popis parfému Trussardi My Name

Tělové mléko pro ženy Trussardi My Name je skvělým doplňkem parfémované vody ze stejné řady. Jemná a bohatá emulze se postará o vaši pokožku. Zanechá ji hedvábně jemnou, vyživenou a voňavou nezaměnitelným aroma, které odhaluje ženskou smyslnost a intimitu. Ideální pro sebevědomé a elegantní ženy. Vhodné pro každodenní péči o tělo.

O značce Trussardi

Značka Trussardi je esencí italského životního stylu. Vznikla roku 1911 v Bergamu a původně se zaměřovala na výrobu luxusních rukavic. V průběhu desetiletí se pak stala jednou z nejúspěšnějších společností ve světě módy. V 60. letech povýšil Nicola Trussardi kožené zboží díky kombinaci kvalitních materiálů, pokročilým konstrukcím střihů a výzkumu zpracování kůže na novou úroveň. Brzy značka přidala i další módní doplňky, kolekce dámského a pánského oblečení nebo třeba luxusní interiéry vozů Alfa Romeo.

Trussardi odráží tradici, italskou kulturu a současné trendy i ve svých vůních. Každý parfém Trussardi v sobě nese tyto hodnoty a je inspirovaný italským životním stylem. Za vyzkoušení stojí třeba dámská parfémovaná voda Trussardi My Name nebo pánská kultovní vůně Trussardi My Land. Přivoňte si k esenci italské elegance, kvality a prestiže.

Recenze Trussardi My Name

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem