Přejít na hlavní obsah
Truefitt & Hill 1805 Cologne kolínská voda pro muže
Truefitt & Hill 1805 Cologne kolínská voda pro muže
Truefitt & Hill 1805 Cologne kolínská voda pro muže
Hlava
kardamom, mandarinka, bergamot
Srdce
šalvěj muškátová, geránium, levandule
Základ
pižmo, cedr, santalové dřevo
Druh vůněkořenitá, dřevitá

Tradiční, a přitom nadčasová pánská vůně spjatá s britskou historií 

Lehká vůně oceánu, osvěžující citrusové tóny a sofistikovanost. Taková je kolínská voda pro muže Truefitt & Hill 1805 dodávána v unikátním tradičním flakonu. Přestože název odkazuje k britské historii, vůně je moderní a nadčasová. Stačí se navonět a užít si ji. 

  • lehká, osvěžující vůně připomínající moře a oceán
  • s dřevitým základem obohaceným o citrusové tóny 
  • v krásné tradiční leptané lahvi s atomizérem 

Složení vůně
Po prvním přivonění ucítíte vrchní tóny bergamotu, kardamomu a mandarinky. Poté se rozvoní samotné srdce tvořené šalvějí, muškátovým oříškem a levandulí. Celou vonnou kompozici podtrhuje dřevitý základ, v němž se spojilo santalové dřevo s cedrovým. 

Příběh vůně
Vůně pro muže Truefitt & Hill 1805 byla uvedena na trh v roce 1999. Její prapůvod však sahá až do doby 50. let 19. století, kdy William Francis Truefitt tvořil parfémy pro vysoce postavené osoby, včetně britské královské rodiny. Inspirací pro vznik konkrétně této vůně se stala vonná kompozice původně vytvořena pro vikomta Palmerstona – premiéra působícího za vlády královny Viktorie.

Název této vůně však odkazuje k roku 1805, kdy bylo poprvé otevřeno holičství Truefitt & Hill. Stalo se současně nejstarším barbershopem na světe. 

Truefitt & Hill1805 Cologne kolínská voda pro muže

3×
100 ml
1 840

3 ks skladem | 1 840,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: TAH01395
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes