TouchBack Hair Markervlasový korektor odrostů a šedin

TouchBack Hair Marker vlasový korektor odrostů a šedin
TouchBack Hair Marker vlasový korektor odrostů a šedin
(Medium Brown) 8 ml

Kód: TOB1513 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu TouchBack Hair Marker

Popis:
Vlasový korektor TouchBack Hair Maker perfektně zakryje odrůstající barvu vlasů a sjednotí je s požadovaným odstínem ostatních vlasů. Má široký, patentovaný aplikátor, díky kterému se korektor velmi jednoduše a precizně nanáší na odrůstající vlasové kořínky kolem pěšinky. Korektor, na rozdíl například od barvících řasenek, zanechá vlasy přirozeného vzhledu a bez nežádoucích odstínových rozdílů.
Korektor TouchBack Hair Maker získal celkem čtyři prestižní ocenění jako nejlepší vlasový korektor v soutěžích jako je Allure Best of Beauty nebo Fitness Beauty Awards 2013. Vlasový korektor získal ocenění InStyle 2015 KOSMETIKA ROKU. 
Díky svému jemnému složení, ve kterém nenajdete ani amoniak ani peroxid, nepoškozuje korektor vlasy ani nedráždí vlasovou pokožku. Korektor TouchBack Hair Maker vydrží na vlasech až do dalšího umytí a celkem jej můžete nanést až 60x mezi jednotlivými barveními vlasů. Korektor během pár okamžiků sjednotí odstín odrůstajících vlasů a vy tak můžete dát sbohem nevzhledným odrostům a šedinám.

Účinky:

  • zakryje odrosty a šediny
  • sjednotí barvu vlasů do přirozeného odstínu
  • nepůsobí uměle
  • neslepuje vlasy
  • nanáší se pomocí patentovaného štětečku
  • vydrží až šedesát aplikací

Složení:

  • pšeničné proteiny – vyhlazují vlasy

Typ vlasů:
Korektor je určen pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Naneste korektor na šediny nebo odrosty suchých vlasů a pomalými tahy jej rozetřete na potřebných místech. Nechte minutu zaschnout a vlasy pročešte hřebenem. Korektor používejte jen na zakrytí odrostů a šedin kolem vlasové pěšinky, ne pro barvení celé délky vlasů.

O značce TouchBack

Kosmetika TouchBack přináší ideální řešení pro lidi, které trápí odrůstající či šedivé vlasy. Chcete, aby vaše vlasy vypadaly skvěle i několik týdnů po návštěvě kadeřníka? Vyzkoušejte vlasový korektor TouchBack Hair Marker a vaše vlasy budou vypadat vždy bezchybně. Přípravek se snadno nanáší, nedrolí se, nevyčesává se a při správném výběru odstínu vypadá naprosto přirozeně.

Dočasná barva ve formě fixu se aplikuje přímo na suché vlasy. Neobsahuje peroxid ani amoniak, namísto toho se skládá z rostlinných proteinů a kondicionéru, které o vlasy pečují a vyživují je. Stejně tak i druhý výrobek značky, TouchBack Brow Marker, je efektivním a zároveň šetrným pomocníkem při úpravě obočí.

Mějte i vy dokonalé vlasy a obočí s přípravky značky TouchBack!

Recenze TouchBack Hair Marker