TONI&GUY Creative

suchý šampon pro matný vzhled

1×
TONI&GUY Creative suchý šampon pro matný vzhled
TONI&GUY Creative suchý šampon pro matný vzhled
TONI&GUY Creative suchý šampon pro matný vzhled
250 ml
298

Kód: TAG1986 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 13. 12. 2018
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 13. 12. 2018
TONI&GUY Creative
250 ml | 298

Popis kosmetiky TONI&GUY Creative

Suchý šampon TONI&GUY Creative vrátí vašemu účesu objem a svěží vzhled. Užijte si pocit čistých vlasů i bez nutnosti jejich umytí.

Vlastnosti:

  • dodává vlasům energii a lesk
  • vytváří bohatý a vzdušný objem
  • zanechává vlasy provoněné
  • prodlužuje efekt umytých vlasů

Jak používat:
Nastříkejte zejména ke kořínkům vlasů ze vzdálenosti 20–30 cm od hlavy. Prsty jemně vmasírujte do jednotlivých pramenů a poté důkladně vyčešte.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů

O značce TONI&GUY

TONI&GUY je jednou z nejznámějších kadeřnických značek všech dob. Její zakladatelé, bratři Toni and Guy Mascolovi, otevřeli svůj první kadeřnický salón již v roce 1963. V 80. letech navázali na úspěch již několika svých salónů a založili značku vlastní vlasové kosmetiky.

Dnes má síť kadeřnictví nesoucí jméno obou bratrů stovky poboček po celém světě a jejich vlasovou kosmetiku využívá celá řada profesionálů. Tvůrci produktů TONI&GUY vycházejí vstříc jak lidem, kteří touží po kvalitní pečující vlasové kosmetice, tak i zákazníkům, kteří se nebojí experimentovat a chtějí si vytvořit skutečně jedinečný účes.

Všechny výrobky této společnosti procházejí přísným dermatologickým testováním a obsahují vysoce účinné ingredience. Značka TONI&GUY zaujme jedince, kteří jsou sebejistí a kreativní, cítí potřebu odlišit se od ostatních a chtějí pro své vlasy to nejlepší.