TIGI Bed Head Superstar

objemový roztok pro vlasy namáhané teplem

7×
TIGI Bed Head Superstar objemový roztok pro vlasy namáhané teplem
TIGI Bed Head Superstar objemový roztok pro vlasy namáhané teplem
TIGI Bed Head Superstar objemový roztok pro vlasy namáhané teplem
373

Ušetříte 52%
250 ml
178

Kód: TIG0197 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
TIGI Bed Head Superstar
250 ml | 178

Popis kosmetiky TIGI Bed Head Superstar

Popis:
TIGI Bed Head Superstar objemový roztok pro vlasy namáhané teplem je prvotřídní pomocník v oblasti péče a ochrany. Je doporučován předními profesionály z celého světa a je vhodný pro všechny typy vlasů. Unikátní objemový roztok značky TIGI se aktivuje teplem. Účině tak vlasy chrání před tepelným poškozením a vdechne jim maximální možný objem, který oceníte jistě nejen vy. Po aplikaci objemového roztoku TIGI Bed Head Superstar zůstanou vlasy hedvábně jemné a zářivě lesklé a budou zahalené bohatým objemem, který dlouho vydrží.

Účinky:

  •  maximální objem
  •  aktivuje se teplem
  •  chrání před tepelným poškozením
  •  vlasy zanechá hedvábně jemné a zářivě leské
  •  ozdraví a ochrání

Složení:

  • komplex účinných látek – maximální objem s dlouhotrvajícím účinkem, ochrana před tepelným poškozením, jemnost, lesk a ochrana

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů. Obzvláště vhodné pro vlasy matné, zplihlé a bez objemu.

Jak aplikovat:
Aplikujte před použitím fénu či žehličky. Vmasírujte do vlasů a nechte působit. Teplo zaktivuje roztok a vytvoří bohatý objem a lesk.

Vlastnosti

Konzistence
emulze
Účinek
větší objem vlasů

O značce TIGI

Společnost TIGI založili v roce 1986 čtyři bratři Mascolo – Toni, Guy, Bruno a Anthony. Z rodinného podniku se brzy stal celosvětový fenomén v oblasti vlasové kosmetiky, který si zakládá na výrobě těch nejkvalitnějších produktů na vlasy. Výjimečnost produktů TIGI spočívá zejména v tom, že jsou navrhovány profesionálními vlasovými stylisty pro potřeby jiných profesionálních vlasových stylistů. Díky tomu si i doma můžete užít přepych nejlepších vlasových produktů.

Při výrobě šampónů, kondicionérů, modelovacích past a dalších výrobků TIGI se často používají poměrně netradiční ingredience jako například unikátní „koktejl“ z okurkové vody a výtažků z řas, chaluh i mořského fenyklu nebo luxusní přísady jako kašmír, šampaňské nebo perly.

Nechcete trávit hodiny v salonech krásy, ale rádi byste vypadali stejně dobře, jako byste z jednoho právě vyšli? Pak jsou produkty TIGI to pravé pro vás. Značka TIGI se vyznačuje prvotřídní kvalitou za rozumné ceny a snaze popouštět uzdě vaší kreativitě.