theBalmMeet Matt(e) Hughes kosmetická sada II.

theBalm Meet Matt(e) Hughes kosmetická sada II.
theBalm Meet Matt(e) Hughes kosmetická sada II.
kosmetická sada II.

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: TBA0366

Sada obsahuje: dlouhotrvající tekutá rtěnka Faithful 1,2 ml + Charismatic 1,2 ml + Brilliant 1,2 ml + Affectionate 1,2 ml + Reliable 1,2 ml + Romantic 1,2 ml

Dárek pro vás
Nakupte produkty značky theBalm nad 300 Kč a získáte miniaturu tvářenky jako dárek.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Typ sady
dárková sada

„Krásná během 5 minut“ – tak zní motto americké značky theBalm, jež nabízí prvotřídní kosmetiku v originálních retro obalech s hravým designem. Nepřeberné množství výrazných barev ve vás probudí umělkyni a umožní vám vytvořit dokonalé líčení, díky němuž budete zkrátka okouzlující.

Za značkou theBalm stojí Marissa Shipman, která si jednoho dne uvědomila, že se chce každé ráno probouzet s tím, že miluje, co dělá. A protože byla doslova posedlá krásou a ve svém kosmetickém arsenalu postrádala produkty, které by jí 100% vyhovovaly, rozhodla se k velkému kroku. Roku 2004 opustila stávající práci, vypracovala business plán a s pomocí chemiků začala vyvíjet nové produkty. Netrvalo dlouho a brzy spatřila světlo světa nová kosmetika theBalm.

Seznamte se s legendárním theBalm Mary - Lou Manizer, který má multifunkční využití jako rozjasňovač a oční stíny, vyzkoušejte bronzer, oční stíny a konturovací pudr v jednom, skrývající se pod vtipným názvem theBalm Bahama Mama nebo ikonickou tvářenku a oční stíny theBalm Hot Mama!. Za zmínku stojí také paletka theBalm Meet Matt(e) Trimony nebo tvářenka theBalm Balm Beach.