theBalm Meet Matt(e) Hugheskosmetická sada I. pro ženy

6×
theBalm Meet Matt(e) Hughes kosmetická sada I. pro ženy
theBalm Meet Matt(e) Hughes kosmetická sada I. pro ženy
kosmetická sada I. pro ženy

Kód: TBA0303 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Charming dlouhotrvající tekutá rtěnka 1,2 ml + Sincere dlouhotrvající tekutá rtěnka 1,2 ml + Committed dlouhotrvající tekutá rtěnka 1,2 ml + Doting dlouhotrvající tekutá rtěnka 1,2 ml + Dedicated dlouhotrvající tekutá rtěnka 1,2 ml + Loyal dlouhotrvající tekutá rtěnka 1,2 ml

Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu theBalm Meet Matt(e) Hughes
Vlastnosti

Set sestavený ze 6 různých odstínů mini verzí theBalm Meet Matt(e) Hughes. Rtěnky vám přinesou nekonečně dlouhou barvu a intenzivní odstín s matným finišem.

Může obsahovat vzduchové bubliny, které nejsou na závadu produktu.

Vlastnosti:

  • vysoce pigmentované a dlouhotrvající barvy
  • lehká a jemná textura
  • 6 různých odstínů

Složení:

  • mátový extrakt – zklidnění rtů
  • vanilkový extrakt – vyživující účinek

Vlastnosti

Typ sady
dárková sada

Napsali jsme o theBalm Meet Matt(e) Hughes
Články

O značce theBalm

„Krásná během 5 minut“ – tak zní motto americké značky theBalm, jež nabízí prvotřídní kosmetiku v originálních retro obalech s hravým designem. Nepřeberné množství výrazných barev ve vás probudí umělkyni a umožní vám vytvořit dokonalé líčení, díky němuž budete zkrátka okouzlující.

Za značkou theBalm stojí Marissa Shipman, která si jednoho dne uvědomila, že se chce každé ráno probouzet s tím, že miluje, co dělá. A protože byla doslova posedlá krásou a ve svém kosmetickém arsenalu postrádala produkty, které by jí 100% vyhovovaly, rozhodla se k velkému kroku. Roku 2004 opustila stávající práci, vypracovala business plán a s pomocí chemiků začala vyvíjet nové produkty. Netrvalo dlouho a brzy spatřila světlo světa nová kosmetika theBalm.

Seznamte se s legendárním theBalm Mary - Lou Manizer, který má multifunkční využití jako rozjasňovač a oční stíny, vyzkoušejte bronzer, oční stíny a konturovací pudr v jednom, skrývající se pod vtipným názvem theBalm Bahama Mama nebo ikonickou tvářenku a oční stíny theBalm Hot Mama!. Za zmínku stojí také paletka theBalm Meet Matt(e) Trimony nebo tvářenka theBalm Balm Beach.

 

Recenze theBalm Meet Matt(e) Hughes6