Přejít na hlavní obsah

Thayers

Toner #1 v USA* pro svěží, hydratovanou a zářívou pleť

Thayers

Vysoce kvalitní, přírodní a s dlouholetou tradicí sahající až do 40. let 19. století. Taková je americká značka Thayers. Zaměřuje se na tonika, pleťové mlhy, tělové balzámy či mýdla – zkrátka pečující kosmetiku, která se dokonale postará jak o vaši pleť, tak o vaše tělo. Využívá v nich mimo jiné stahující, tonizační a antioxidační vlastnosti vilínu virginského, který se stal hvězdnou složkou kosmetiky Thayers i důvodem, proč si značku zamilovalo tolik lidí.

O spoutání síly vilínu a dalších pleti či tělu prospěšných rostlin se už od roku 1847 pokoušel Henry Thayer. V Bostonu vystudoval medicínu se zaměřením na chemii a na rohu ulic Main a Essex Street v Cambridge si otevřel svůj obchod Henry Thayer & Company. Prodával v něm drogistické zboží, ale třeba i zdravotnický materiál pro armádu během americké občanské války. Jeho hlavním cílem bylo vytvořit přírodní extrakty v obzvlášť koncentrované formě, postupem času tak začal vyrábět extrakty tekuté, a to v podobě výluhů, tinktur, obkladů či sirupů.

Vyzkoušejte i vy proslulý Thayers Toner a další produkty obohacené o výtažky z organického vilínu, který značka Thayers získává z rodinné farmy v Connecticutu. Výroba tradiční metodou bez destilace zajišťuje, že má kosmetika neobyčejně vysoký obsah tříslovin známých pro své stahující a antioxidační účinky. Nenechte si tedy ujít například tonikum s vilínem a bez obsahu alkoholu Thayers Witch Hazel Toner (Original). Obnoví přirozenou rovnováhu vaší pleti, vyhladí ji a pomůže zredukovat rozšířené póry.

celý text skrýt text