TePe Compact Tuftjednosvazkový zubní kartáček

2×
TePe Compact Tuft jednosvazkový zubní kartáček
TePe Compact Tuft jednosvazkový zubní kartáček
Doprava zdarma
barevné varianty
86

Kód: TET1380 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 29. 9. 2020
Osobní odběr
Již zítra úterý 29. 9. 2020

Popis produktu TePe Compact Tuft

Jednosvazkový kartáček TePe Compact Tuft má extrémně jemná vlákna, která díky svému kulatému zastřižení vyčistí každý zub skutečně precizně a detailně. Je vhodný také pro čištění kolem linie dásní, protože minimalizuje riziko jejich poškození a následné krvácení.

Kartáček TePe Compact Tuft je tou správnou volbou také pro efektivní čištění těžko dostupných oblastí a právě se prořezávajících zubů, ať už se jedná o dětské zuby nebo zuby moudrosti. Skvěle se hodí i pro čištění implantátů a zubů, na kterých jsou fixována rovnátka.

Vlastnosti:

  • krátká extra měkká vlákna jemně čistí každý jednotlivý zub
  • odstraňuje ze zubů nečistoty a plak
  • zajišťuje šetrné čištění podél linie dásní
  • dostane se i do těžko přístupných míst
  • ideální pro čištění implantátů, zubů s rovnátky, zadních stoliček
    a dětských zoubků

Jak používat:
Při čištění podél linie dásní držte špičku kartáčku v úhlu 45° tak, aby se špičky vlákna dotýkaly linie dásní. Poté jemně pohybujte hrotem kartáčku ve směru dozadu a dopředu. Při čištění se dívejte do zrcadla, abyste se ujistili, že je kartáček umístěný správně.

Pro efektivní čištění rostoucích dětských zubů držte špičku kartáčku pod úhlem 90° k povrchu skusu zubu. Hrotem kartáčku jemně pohybujte malými krouživými pohyby.

O značce TePe

Švédská značka TePe, založena v roce 1965, se zabývá vývojem, výrobou a prodejem kvalitních produktů určených pro ústní hygienu. Vizí značky TePe je pozvednout všeobecné povědomí o důležitosti preventivní zubní péče a čištění mezizubních prostor. Tím chce TePe přispět ke vyššímu zdraví ústní dutiny lidí na celém světe.

Zanedbávání péče o čistotu mezizubních prostor vede k množení bakterií, které způsobují záněty dásní, zubní kazy a zápach z úst. Řešením je pravidelné používání pomůcek určených speciálně pro čištění mezizubních prostor.

Mezizubní kartáčky TePe se vyrábí v mnoha barevných variantách a velikostech. Ergonomicky tvarované úchyty, vyrobené z recyklovatelného materiálu, zajišťují snadné používání. Mezizubní kartáčky, jednosvazkové kartáčky a další produkty pro dokonalou ústní hygienu značky TePe jsou vyvíjeny ve spolupráci s dentisty.

Recenze TePe Compact Tuft2