Swissdent Colours Single

zubní kartáček soft - medium

Swissdent Colours Single zubní kartáček soft - medium
Swissdent Colours Single zubní kartáček soft - medium
Swissdent Colours Single zubní kartáček soft - medium
Black & Red
98

Kód: SWD0154 | Více než 20 ks skladem
ks
Zásilkovna
Již zítra středa 27. 3. 2019
Osobní odběr
Již zítra středa 27. 3. 2019
Swissdent Colours Single
Black & Red | 98

Popis kosmetiky Swissdent Colours Single

Popis:
Zubní kartáček Swissdent Colours Soft-Medium je určen pro všechny, kteří měkčí až středně tvrdé kartáčky s ohledem na jejich citlivé dásně. Tento kartáček byl designován tak, aby vám příjemně padl do ruky a zároveň působil velmi jednoduchým a zároveň praktickým dojmem.
Zubní kartáček Swissdent má menší hlavičku a může se tak snáze dostat do těžko dostupných míst ve vašich ústech. čisticí vlákna mají speciálně upravený tvar, aby se zvýšila jejich efektivita. Zubní kartáček Colours Soft-Medium nabízí dokonalé přilnutí vláken k povrchu zubu, čímž se ještě zvýší čisticí účinek.

Účinky:

  • střední tvrdost vláken
  • praktická menší hlavička, která zajistí lepší čištění těžko dostupných míst
  • velký čisticí účinek

O značce Swissdent

Dentální kosmetika Swissdent byla založena v roce 2006 v Curychu. Swissdent patří mezi nejúčinnější bělící péči o zuby, která je často doporučována zubními lékaři. Produkty jsou výsledkem nejmodernějších dlouholetých výzkumů.

Přípravky Swissdent obsahují účinné přírodní formule z enzymů papainu a bromelainu. V kombinaci s kalcium peroxidem pak tvoří dokonalý bělící systém. Zubní pasty Swissdent jsou velmi šetrné a mají nízkou hodnotu abrazivity. Obsažené enzymy rozpouští barevné pigmenty na povrchu zubu.

Produkty Swissdent také obsahují peroxidy, koenzym Q10 a vitamin E. Peroxidy výrazně redukují barevné skvrny, koenzym Q10 je vhodným doplňkem při zmírňování paradentózy a vitamin E podporuje zdraví dásní.

Všechny přípravky ústní hygieny Swissdent jsou vyráběny výhradně ve Švýcarsku a procházejí přísnou kontrolou kvality. Zubní pasty Swissdent nejsou testovány na zvířatech.