Přejít na hlavní obsah

Sukin

O značce Sukin

Jedinečná jako země, ze které pochází – to je australská značka pleťové, tělové a vlasové péče Sukin. Přírodní a účinná kosmetika Sukin je šetrná jak k pleti i pokožce těla, tak k životnímu prostředí a stojí si za tím, že vše, co potřebujeme pro zářivou pleť, najdeme v přírodě.

 

Značku Sukin založili v roce 2007 sourozenci Alison Goodger a Simon O’Connor. Chtěli vytvořit kosmetickou značku, která by nabízela produkty s čistým složením, které by bylo pro pleť i pokožku těla maximálně prospěšné. Sukin nabízí veganské produkty, které mají z 98,8 % přírodní složení, plné antioxidantů a účinných látek.

Za zmínku určitě stojí šípkový olej proti příznakům stárnutí Sukin Rosehip Certified Organic Rosehip Oil, který vaši pleť perfektně vyživí, noční hydratační krém Sukin Signature Moisture Restoring Night Cream nebo čisticí pleťový gel Sukin Brightening Radiance Gel Cleanser. Příjemné osvěžení zase poskytne tonizační pleťová mlha Sukin Hydrating Mist Toner.

Pokud hledáte způsob, jak žít přirozenějším a udržitelnějším způsobem, s produkty Sukin nešlápnete vedle. Sukin – to je čistá australská krása. Uvnitř i zvenčí.

celý text skrýt text