Přejít na hlavní obsah
Sospiro Contralto parfémovaná voda unisex
Sospiro Contralto parfémovaná voda unisex
Sospiro Contralto parfémovaná voda unisex
Hlava
růžový pepř, hřebíček, květ pomerančovníku
Srdce
jalovcové bobule, guajakové dřevo, kaštan
Základ
vanilka, peruánský balzám, kašmeran
Druh vůněaromatická, dřevitá

Energická dřevitá unisex vůně s tóny vanilky

Vzepřete se očekáváním a přijměte svou individualitu. Odhodlání vám k tomu dodá unisex parfémovaná voda Sospiro Contralto, která podtrhne vaši jedinečnost a ukáže vaši povahu. Nechte se obklopit bezkonkurenční směsí peruánského balzámu s podtóny krémové vanilky a pižmového kašmíru.

  • aromatická dřevitá vůně
  • kořeněná vůně s bylinnými tóny
  • hluboký a energický tón s ženským nádechem

Složení vůně
Otevírá se kořenitou vůní hřebíčku a růžového pepře doplněných oranžovým květem, které stimulují vaše smysly. Srdce se skládá z kaštanu, guajakového dřeva a jalovce. Tyto tóny vyvažuje přitažlivá vanilka v kombinaci s peruánským balzámem a pižmovým kašmírem. Společně tak tvoří jedinečnou vůni, které neodoláte.

Příběh vůně
Značka Sospiro je ztělesněním bohatství a půvabu s nádechem těch nejsmyslnějších čichových symfonií. Všechny její vůně jsou inspirovány sofistikovaností a krásou klasické hudby. Oslavují harmonii vzácných a drahocenných tónů, které se snoubí s vášní a uměním. Vzájemně se doplňují do nadčasových melodií a akcentů, rozplývají se na kůži a vytvářejí ty nejvznešenější a nejpodmanivější melodie a zážitky, které dlouho trvají.

SospiroContralto parfémovaná voda unisex

100 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: SSR00584