Soaphoria Magical Christmas sprchová pěna

Soaphoria Magical Christmas sprchová pěna
Soaphoria Magical Christmas sprchová pěna
200 ml

Kód: SOA0190 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Soaphoria Magical Christmas
Vlastnosti

Popis:
Sprchová pěna Soaphoria Magical Christmas v praktickém balení je velmi šetrná k pokožce, ale zároveň i čistí a odstraňuje nečistoty. Bohaté složení pomáhá pokožku regenerovat, vyživovat a hydratovat. Kůže je plná vitality a nádherně provoněná. Čistě přírodní složení a nádherná vůně vás přesvědčí o kvalitě výrobku.

Účinky:

  • hydratuje a vyživuje
  • odstraňuje nečistoty
  • regeneruje
  • zjemňuje

Složení:

  • směs aktivních olejů – zanechávají pokožku jemnou a sametově hebkou

Typ pokožky:
Vhodný pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Naneste pěnu na navlhčenou pokožku a jemně vmasírujte do pokožky. Je možné pěnu použít i do koupele a vytvořit si voňavou a výživnou vodní lázeň.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Soaphoria

Slovenská značka Soaphoria je ručně vyráběná přírodní a organická kosmetika, využívající síly rostlinných olejů, květových vod či extraktů z bylinek. Všechny výrobky jsou ze 100% rostlinných složek a balené do eko obalů.

Příběh kosmetiky Soaphoria se začal psát již v dětství zakladatelů. Jejich babička je s sebou brávala sbírat byliny, ze kterých pak vymýšlela recepty na tinktury, tvořila nejrůznější maceráty a mastičky nebo mísila vlastní bylinné čaje. Děti jí koukaly pod ruce a učily se.

O mnoho let později pak vznikla kosmetika Soaphoria. Produkty jsou vyráběny s láskou a dýchá z nich úcta k přírodě – neobsahují silikony, ropné deriváty, syntetická barviva či vůně a dokonce ani kontroverzní palmový olej. Co si majitelé neumí vypěstovat sami, to hledají na okolních loukách nebo nakupují od regionálních pěstitelů.

Nechte i vy produkty Soaphoria, aby hýčkaly vaši pleť, pokožku a vlasy.

Recenze Soaphoria Magical Christmas