Přejít na hlavní obsah
Sisley Izia La Nuit parfémovaná voda pro ženy
Sisley Izia La Nuit parfémovaná voda pro ženy
Sisley Izia La Nuit parfémovaná voda pro ženy
Hlava
černý rybíz, květ mandarinky, kardamom
Srdce
růže, frézie, magnólie
Základ
ambroxan, pačuli, vanilka
Druh vůněkvětinová, dřevitá

Hledáte vjemový podpis, který by vás jako odvážnou, elegantní ženu mírně, ale ne úplně odhalil? Parfémovaná voda pro ženy Sisley Izia La Nuit to díky své sofistikované, neobyčejné a tajemné vůni dokáže. Noční, opulentní a výrazná vonná kompozice je jako setkání, které probouzí nevědomí a stimuluje smysly. Objevuje se závratná řada plných, zářivých tónů, které se v průběhu času vyvíjejí jako metafora nesčetných aspektů lásky.

  • sofistikovaná, opulentní květinovo-chypre vůně vytvořená v roce 2021
  • inspirovaná noční růží ze zahrady hraběnky d’Ornano, zakladatelky Sisley
  • intenzivnější a na noc vhodná variace na parfémovanou vodu Sisley Izia

Složení vůně
Tato jako noc záhadná vonná kompozice dává zpočátku vyniknout svěžím a živým tónům černého rybízu, mandarinky a kardamomu. V květinovém srdci vůně se ujímají slova plné, zářivé akordy růže d’Ornano, frézie a magnolie. Nejdéle na kůži zůstává neotřelá kombinace smyslných a hřejivých akcentů pačuli, ambroxanu a vanilky.

Příběh vůně
Parfémovaná voda Sisley Izia La Nuit navazuje na původní Sisley Izia z roku 2017 s novou intenzitou. Zatímco její předchůdkyně byla lehčí a svěžejší denní vůní, Sisley Izia La Nuit reprezentuje ódu na noc a noční záhadnou růži nalezenou v zahradě hraběnky d’Ornano.

Flakon je stejně jako u Sisley Izia vytvořený sochařem Bronislawem Krzysztofem. Je zdoben tajemně černým lesklým lakem, jehož barva kontrastuje se zlatým odstínem samotné parfémované vody, která prosvítá oválnými prvky z průhledného skla.

SisleyIzia La Nuit parfémovaná voda pro ženy

5×
Akce
3 689
Ušetříte 5%
100 ml
3 500

Skladem | 3 500,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: SIS03770
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes