Sisley Accessories štětec kabuki

Značka: Sisley

Varianty Sisley Accessories

 • Sisley Accessories štětec kabuki (Pinceau Phyto-Touches)štětec kabuki 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  (Pinceau Phyto-Touches)
  Kód: SIS0490

  699 Kč

  Hlídat dostupnost

Nahoru

Popis kosmetiky Sisley Accessories

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Popis:

Štětec kabuki Sisley umožní dokonalé rozprostření pudru. Štětec je vhodný pro nanášení sypkého i tuhého pudru. Výsledek je velmi přirozený a rovnoměrný. S kabuki štětcem Sisley zdůrazníte jen určité části obličeje, tvarujete i sjednotíte make-up. S kabuki štětcem můžete nanášet jak pudr, tak tvářenku. Husté štětiny pokryjí pleť ideální vrstvou pudru. Pocit naproste hebkosti při dotyku s tváří je příjemným zážitkem spojeným s vaším líčením. Štětce Sisley byly navrženy francouzským odborníkem ve výrobě štětců s tradicí od roku 1793.

Vlastnosti:

 • husté štětiny
 • kulatý tvar
 • multifunkční použití
 • vhodný na cesty
 • syntetická vlákna

Jak používat:

Naberte štětcem menší množství pudru nebo tvářenky a přeneste jej na obličej lehkými tahy. Čistěte pomocí jemného mýdla nebo speciálního přípravku pro čištění štětců. Štětec nechte volně uschnout.

Nahoru

O značce Sisley

Parfémy Sisley | Kosmetika Sisley, která je mnohdy označována celým jménem Sisley Paris pochází z rozkošné oblasti Blois, z které je tento unikátní výdobytek kosmetického světa produkován. Zakladatelem samotné značky Sisley se stal velevážený hrabě Hubert d´Ornano, který patřil mezi významné objevitele spousty rostlinných druhů po celém světě. Právě díky těmto znalostem se v roce 1976 odhodlal k založení společnosti Sisley, která se stala jedním z největších producentů luxusních parfémů a kosmetiky na světě. Přednost těchto výrobků spočívá především ve využívání esenciálních olejů, které jsou obohaceny o zcela přírodní ingredience různých rostlinných druhů. Produkty se snaží přinášet efektivní spojení mezi člověkem a přírodou.

Nahoru

Hodnocení Sisley Accessories

Co si o Sisley Accessories myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšíparfums.cz mění jméno na notinozasilkovna