SisleyAccessories štětec kabuki

 • Sisley Accessories štětec kabuki
 • Sisley Accessories štětec kabuki 1
   více

  Varianty Sisley Accessories

  • Sisley Accessories štětec kabuki (Pinceau Phyto-Touches)štětec kabuki 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   (Pinceau Phyto-Touches)
   Kód: SIS0490

   699 Kč

   Hlídat dostupnost

  Nahoru

  Popis kosmetiky Sisley Accessories

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Štětec kabuki Sisley umožní dokonalé rozprostření pudru. Štětec je vhodný pro nanášení sypkého i tuhého pudru. Výsledek je velmi přirozený a rovnoměrný. S kabuki štětcem Sisley zdůrazníte jen určité části obličeje, tvarujete i sjednotíte make-up. S kabuki štětcem můžete nanášet jak pudr, tak tvářenku. Husté štětiny pokryjí pleť ideální vrstvou pudru. Pocit naproste hebkosti při dotyku s tváří je příjemným zážitkem spojeným s vaším líčením. Štětce Sisley byly navrženy francouzským odborníkem ve výrobě štětců s tradicí od roku 1793.

  Vlastnosti:

  • husté štětiny
  • kulatý tvar
  • multifunkční použití
  • vhodný na cesty
  • syntetická vlákna

  Jak používat:

  Naberte štětcem menší množství pudru nebo tvářenky a přeneste jej na obličej lehkými tahy. Čistěte pomocí jemného mýdla nebo speciálního přípravku pro čištění štětců. Štětec nechte volně uschnout.

  Nahoru

  O značce Sisley

  Parfémy Sisley | Kosmetika Sisley, která je mnohdy označována celým jménem Sisley Paris pochází z rozkošné oblasti Blois, z které je tento unikátní výdobytek kosmetického světa produkován. Zakladatelem samotné značky Sisley se stal velevážený hrabě Hubert d´Ornano, který patřil mezi významné objevitele spousty rostlinných druhů po celém světě. Právě díky těmto znalostem se v roce 1976 odhodlal k založení společnosti Sisley, která se stala jedním z největších producentů luxusních parfémů a kosmetiky na světě. Přednost těchto výrobků spočívá především ve využívání esenciálních olejů, které jsou obohaceny o zcela přírodní ingredience různých rostlinných druhů. Produkty se snaží přinášet efektivní spojení mezi člověkem a přírodou.

  Nahoru

  Hodnocení Sisley Accessories

  Co si o Sisley Accessories myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší