Silk'nSonic Smile sonický elektrický zubní kartáček

1×
Silk'n Sonic Smile sonický elektrický zubní kartáček
Silk'n Sonic Smile sonický elektrický zubní kartáček
Black
2 990

  • Silk'n Sonic Smile sonický elektrický zubní kartáček
  • Silk'n Sonic Smile sonický elektrický zubní kartáček
Kód: SLK01699 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Silk'n Sonic Smile
Vlastnosti

Sonický kartáček Silk'n Sonic Smile funguje na principu sonických vibrací, díky kterým dochází k jemnému, ale účinnému pohybu a cirkulaci.

Vlastnosti:

  • účinně čistí i mezizubní prostory
  • zaručuje šetrnost k obnaženým krčkům
  • pomáhá zuby udržovat přirozeně bělejší
  • masíruje a prokrvuje dásně

Jak používat:
Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Podrobný návod:

Návod k použití naleznete ZDE

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

O značce Silk'n

Společnost Silk'n (Home Skinovations Ltd) patří mezi největší světové výrobce profesionálních estetických přístrojů určených pro domácí použití. Většina z nich je založena na patentované technologii Home Pulsed Light(TM), která má mnoho zajímavých aplikací.
Světelné, laserové a LED produkty Silk'n, jejichž vývoj zajišťuje tým zkušených vědců a inženýrů, jsou nejen mimořádně účinné, ale i bezpečné. V uplynulých letech získaly několik prestižních ocenění např. Best Laser Hair Removal či Product of the Year - Anti-Aging. Snadno se s nimi pracuje a jejich pořízení vás rozhodně nezruinuje. Samostatnou zmínku si zaslouží také šampony, masky pro uhlazení vlasů a další kosmetické přípravky Silk'n, které vám pomohou dosáhnout ještě lepších výsledků.
Dodejme, že o produktech Silk'n se pochvalně psalo v časopisech jako Vogue, Oprah Magazine či Allure. Kromě toho byly opakovaně zmiňovány v různých televizních pořadech. Díky tomu se Silk'n v současnosti může chlubit více než čtyřmi miliony spokojených zákazníků. Značka Silk'n jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí skvěle vypadat, ale nemají čas chodit do salonů krásy, trpí akné či jinými kožními problémy a touží zpomalit stárnutí.

Recenze Silk'n Sonic Smile1