Sigma Beauty Timeless Beauty Brush Setsada štětců

Sigma Beauty Timeless Beauty Brush Set sada štětců
Sigma Beauty Timeless Beauty Brush Set sada štětců

Kód: SGM02019 | Toto zboží není momentálně k dispozici

F80 plochý štětec kabuki 1 ks + F40 konturovací štětec 1 ks + E40 štětec na stínování a přechody 1 ks + E32 plochý štětec na oční stíny 1 ks

Popis produktu Sigma Beauty Timeless Beauty Brush Set
Vlastnosti

Sada štětců na líčení Sigma Beauty Timeless Beauty Brush Set vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

Vlastnosti:

  • umožňuje velmi rozmanité líčení
  • precizní a snadná aplikace
  • pro dokonalý vzhled pleti
  • krásně zabaleno

Jak používat:
Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu.

Vlastnosti

Typ sady
dárková sada

O značce Sigma Beauty

Beauty nadšenci i profesionální make-up artisté, všichni tito lidé, jako jste vy, jsou pro značku Sigma Beauty inspirací. Naslouchá vašim potřebám, vnímá, po čem toužíte. A vždy přichází s novým řešením, jak tato přání splnit a možnosti líčení posunout zase o trochu dál. Úsilí o zjednodušení a zdokonalení vaší make-up rutiny motivuje každý počin jejich tvorby.

Všechno to začalo v roce 2009, kdy značka představila jeden jediný produkt – sadu štětců Sigma. Ta měla obrovský úspěch a neskutečně rychle se vyprodala. Dnes jsou kosmetické štětce Sigma skutečným pojmem. A priority značky – vysoká kvalita, funkčnost a inovace – jsou součtem vášní symbolizovaným právě řeckým písmenem Σ, tedy „sigma“, pro matematickou sumu.

Sigma štětce na make-up vám vždy pomůžou dosáhnout bezchybného looku, se kterým naprosto zazáříte, i proto získaly už řadu ocenění. Řadu štětců doplňují i praktické vychytávky. Sigma čistič na štětce a šikovná čisticí podložka vám ulehčí péči o kosmetické pomůcky. Oční stíny a oční linky Sigma vám pak zajistí podmanivý pohled. Každý detail je zkrátka vymyšlen tak, aby byl váš život snadnější, zábavnější a výjimečně krásný.

Recenze Sigma Beauty Timeless Beauty Brush Set