Sigma Beauty SOFT BLEND ™ sada štětců pro ženy

1×
Sigma Beauty SOFT BLEND ™ sada štětců pro ženy
Sigma Beauty SOFT BLEND ™ sada štětců pro ženy
2 088

Kód: SGM02130 | Skladem

Soft Blend™ 10 štětec na rozmazávání očních stínů 1 ks + Soft Blend™ 20 štětec na korektor 1 ks + Soft Blend™ 30 štětec na rozjasňovač 1 ks + Soft Blend™ 40 štětec na pudr 1 ks + Soft Blend™ 50 štětec na tvářenku, konturování a rozjasňovač 1 ks + Soft Blend™ 60 štětec na tvářenku a bronzer 1 ks

1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 23. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 23. 4. 2021

Popis Sigma Beauty SOFT BLEND ™
Vlastnosti

Sada štětců na líčení Sigma Beauty SOFT BLEND ™ vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

Sada obsahuje:

  • Soft Blend™ 10 štětec na rozmazávání očních stínů 1 ks
  • Soft Blend™ 20 štětec na korektor 1 ks
  • Soft Blend™ 30 štětec na rozjasňovač 1 ks
  • Soft Blend™ 40 štětec na pudr 1 ks
  • Soft Blend™ 50 štětec na tvářenku, konturování a rozjasňovač 1 ks
  • Soft Blend™ 60 štětec na tvářenku a bronzer 1 ks

Vlastnosti:

  • perfektní na denní i večerní líčení
  • skvěle se hodí jako dárek

Jak používat:
Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu.

Vlastnosti

Typ sady
dárková sada, výhodné balení

O značce Sigma Beauty

Beauty nadšenci i profesionální make-up artisté, všichni tito lidé, jako jste vy, jsou pro značku Sigma Beauty inspirací. Naslouchá vašim potřebám, vnímá, po čem toužíte. A vždy přichází s novým řešením, jak tato přání splnit a možnosti líčení posunout zase o trochu dál. Úsilí o zjednodušení a zdokonalení vaší make-up rutiny motivuje každý počin jejich tvorby.

Všechno to začalo v roce 2009, kdy značka představila jeden jediný produkt – sadu štětců Sigma. Ta měla obrovský úspěch a neskutečně rychle se vyprodala. Dnes jsou kosmetické štětce Sigma skutečným pojmem. A priority značky – vysoká kvalita, funkčnost a inovace – jsou součtem vášní symbolizovaným právě řeckým písmenem Σ, tedy „sigma“, pro matematickou sumu.

Sigma štětce na make-up vám vždy pomůžou dosáhnout bezchybného looku, se kterým naprosto zazáříte, i proto získaly už řadu ocenění. Řadu štětců doplňují i praktické vychytávky. Sigma čistič na štětce a šikovná čisticí podložka vám ulehčí péči o kosmetické pomůcky. Oční stíny a oční linky Sigma vám pak zajistí podmanivý pohled. Každý detail je zkrátka vymyšlen tak, aby byl váš život snadnější, zábavnější a výjimečně krásný.

Recenze Sigma Beauty SOFT BLEND ™1