Sigma Beauty F87zkosený štětec kabuki

Sigma Beauty F87 zkosený štětec kabuki
Sigma Beauty F87 zkosený štětec kabuki
zkosený štětec kabuki
585

Kód: SGM0012 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
středa 15. 4. 2020
Osobní odběr
pondělí 13. 4. 2020

Popis produktu Sigma Beauty F87

Hustý štětec Sigma Beauty F87 Kabuki má unikátní tvar, díky kterému se nanáší make-up velmi snadno.

Vlastnosti:

  • snadno se s ním líčení nanáší
  • má husté a měkké štětiny
  • spolehlivě kryje a barví
  • dostává se do všech záhybů pleti

Jak aplikovat:
Aplikujte se štětcem konturovací barvy. Tmavé barvy naneste na místa, které chcete zúžit a světlé na místa, které chcete zvýraznit.

O značce Sigma Beauty

Beauty nadšenci i profesionální make-up artisté, všichni tito lidé, jako jste vy, jsou pro značku Sigma Beauty inspirací. Naslouchá vašim potřebám, vnímá, po čem toužíte. A vždy přichází s novým řešením, jak tato přání splnit a možnosti líčení posunout zase o trochu dál. Úsilí o zjednodušení a zdokonalení vaší make-up rutiny motivuje každý počin jejich tvorby.

Všechno to začalo v roce 2009, kdy značka představila jeden jediný produkt – sadu štětců Sigma. Ta měla obrovský úspěch a neskutečně rychle se vyprodala. Dnes jsou kosmetické štětce Sigma skutečným pojmem. A priority značky – vysoká kvalita, funkčnost a inovace – jsou součtem vášní symbolizovaným právě řeckým písmenem Σ, tedy „sigma“, pro matematickou sumu.

Sigma štětce na make-up vám vždy pomůžou dosáhnout bezchybného looku, se kterým naprosto zazáříte, i proto získaly už řadu ocenění. Řadu štětců doplňují i praktické vychytávky. Sigma čistič na štětce a šikovná čisticí podložka vám ulehčí péči o kosmetické pomůcky. Oční stíny a oční linky Sigma vám pak zajistí podmanivý pohled. Každý detail je zkrátka vymyšlen tak, aby byl váš život snadnější, zábavnější a výjimečně krásný.

Recenze Sigma Beauty F87