Shiseido Controlled Chaos MascaraInkobjemová řasenka

31×
Shiseido Controlled Chaos MascaraInk objemová řasenka
Shiseido Controlled Chaos MascaraInk objemová řasenka
Doporučená maloobchodní cena
835

Ušetříte 20%
odstín 01 Black Pulse 11,5 ml
666

Kód: SHI04466 | Skladem
1
Dárek pro vás
Objevte omlazující novinku Vital Perfection! Při nákupu značky Shiseido nad 999 Kč a obdržíte tuto novinku v 15ml balení zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu Shiseido Controlled Chaos MascaraInk
Vlastnosti

Vytvořte na svých řasách přímo mistrovské dílo. Spojením japonského tradičního umění a moderní technologie značky Shiseido vznikla objemová řasenka Shiseido Makeup Controlled Chaos MascaraInk, která vytvoří odvážné a nepřehlédnutelné řasy.

Patentovaný kartáček má dvojí vyhloubení štětečku se postará o mimořádný objem. Ploché části pak dodají extra nadzvednutí řas. Celých 24 hodin si tak můžete užívat precizně nalíčených řas bez zatížení, žmolků, slepení a obav z rozmazání.

Vlastnosti:

 • vytváří až o 250 % větší objem a o 47 % delší řasy
  → na základě in-vitro studie na nenalíčených řasách
 • kartáček umožní precizní nanášení
 • řasenku je možné navrstvit
 • nevytváří žmolky a neslepuje řasy
 • odolává rozmazání
 • lehké složení, které nezatíží řasy

Složení:

 • flexibilní paměťové štětinky – zachovávají si tvar a integritu po celou dobu životnosti řasenky
 • směs vosků – vytváří rovnovážnou strukturu a flexibilitu řasenky
 • složky vytvářející film – pomáhají zamezit rozmazání řasenky a speciální polymery přispívají k výdrži natočených řas na 24 hodin
 • oftalmologicky testováno

Jak aplikovat:
Přiložte plochou část kartáčku ke kořínkům řas, a poté táhněte pomocí cik–cak pohybu směrem ke konečkům. Tím přenesete dostatek řasenky po celé délce řas. Poté kartáček pootočte a využijte zakřivenou část, která pomůže řasy pročesat, oddělit a vytvoří v nich objem.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
pro objem

O značce Shiseido

Luxusní japonská kosmetika Shiseido již více než 140 let definuje koncept krásy. Filozofie značky vychází z přesvědčení, že krása není jen vizuální obraz, ale především pocit.

Značku provází bohatá historie. Od samého počátku čerpá to nejlepší ze západní kosmetiky a zároveň odkazuje k tradičním asijským hodnotám. Ikonickým pojmem je však Shiseido kosmetika nejen kvůli nadčasovým produktům a dlouholeté tradici, ale také díky úspěšným inovacím. Společnost se trvale věnuje vývoji nových technologií v oblasti péče o pleť a v průběhu let se stala v těchto výzkumech významnou autoritou.

Pokud jde o kvalitu a sofistikované složení přípravků, stejně jako o ctění enviromentálních zásad, nachází se Shiseido vysoko nad standardem. Ať už si vyberete parfém Shiseido, jeden z luxusních přípravků péče o pleť, Shiseido make-up, nebo třeba opalovací krém Shiseido – tato prémiová kosmetika z Japonska se o vás vždy dokonale postará a vy tak získáte pocit přirozené krásy.

Recenze Shiseido Controlled Chaos MascaraInk