Shiseido Makeup Full Lash Volume Mascara

řasenka pro objem a oddělení řas

2×
Shiseido Makeup Full Lash Volume Mascara řasenka pro objem a oddělení řas
Shiseido Makeup Full Lash Volume Mascara řasenka pro objem a oddělení řas
odstín BR602 Brown 8 ml

Kód: SHI1443 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Shiseido Makeup Full Lash Volume Mascara
odstín BR602 Brown 8 ml

Popis produktu Shiseido Makeup Full Lash Volume Mascara

Popis:
Řasenka pro objem a oddělení řas Shiseido Full Lash dodává vašim očím nepřehlédnutelný vzhled. Řasenka může vytvořit jemný denní, ale i dramatický vzhled, aniž by řasy slepila nebo tvořila nehezké shluky barvy. Flexibilní textura řasy jemně obalí a zajistí jim přirozeně vypadající vzhled, který má dlouhé trvání. Řasenka se nedrolí ani nerozmazává, je dermatologicky a oftalmologicky testována. Zanechá vaše řasy pružné, s velkým objemem a nádherně prodloužené. Inovativní tvarovaný kartáček řasy zachytí hned u kořínků a jemně je vytočí do nádherného obloučku. Dopřejte si krásné řasy, které přitažlivě orámují vaše oči!

Účinky:

  • dodává řasám velký objem
  • prodlužuje řasy bez slepování
  • dodává řasám přirozeně vypadající vzhled
  • obalí řasy pružnou texturou, která se nedrolí
  • odděluje řasy
  • nádherně oči zvýrazní

Jak aplikovat:
Nanášejte jemnými tahy na řasy od kořínků až po jejich konečky.

Vlastnosti

Barva
hnědá
Konzistence
krém
Typ řasenky
pro objem
Věk
pro všechny věkové skupiny
Voděodolné
ne

O značce Shiseido

Zvýrazněte svůj půvab kosmetikou a parfémy Shiseido! Ať již pro sebe sháníte kvalitní přípravky pro péči o vaši pleť, dekorativní kosmetiku, vlasovou kosmetiku anebo okouzlující parfém, značka Shiseido vám ve svém sortimentu nabízí vše, co potřebujete pro svoji krásu a přitažlivost. Součástí nabídky Shiseido jsou vysoce kvalitní produkty nejen pro ženy, ale také pro muže.
Tato jedinečná značka luxusní kosmetiky pochází z Japonska a vznikla již v roce 1872, díky čemuž je považována za jednoho z nejstarších výrobců jakýchkoliv pleťových produktů na světě. Již od počátku vzniku firmy dodržují její zaměstnanci vysoký standard výzkumných metod a přípravky Shiseido jsou neustále inovované a vylepšované.
Kosmetika Shiseido je vysoce kvalitní, účinná a efektivní. Dokonale propojuje orientální kulturu a pokrokové technologie a podpoří tak vaši přirozenou krásu. Parfémy Shiseido se vyznačují vytříbeným složením a perfektní propracovaností. Jejich aroma je osobité a velice svůdné. Umocněte tedy svoji přitažlivost a vsaďte na opravdu kvalitní značku luxusní japonské kosmetiky Shiseido!