Shiseido Bio-Performancedárková sada V. (proti stárnutí pleti) pro ženy

Shiseido Bio-Performance dárková sada V. (proti stárnutí pleti) pro ženy
Shiseido Bio-Performance dárková sada V. (proti stárnutí pleti) pro ženy
dárková sada V. (proti stárnutí pleti) pro ženy

Kód: SHI05648 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Bio-Performance Advanced Super Revitalizing Cream revitalizační a obnovující krém proti stárnutí pleti 30 ml + Ultimune Power Infusing Concentrate energizující a ochranný koncentrát na obličej 10 ml

Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
pro všechny typy pleti, vrásky a zralá pleť
Účinek
hydratace, anti-age, lifting, revitalizace, výživa
Typ sady
dárková sada
Ochrana proti slunci
bez SPF
Kdy používat
na den, na den i noc

O značce Shiseido

Luxusní japonská kosmetika Shiseido již více než 140 let definuje koncept krásy. Filozofie značky vychází z přesvědčení, že krása není jen vizuální obraz, ale především pocit.

Značku provází bohatá historie. Od samého počátku čerpá to nejlepší ze západní kosmetiky a zároveň odkazuje k tradičním asijským hodnotám. Ikonickým pojmem je však Shiseido kosmetika nejen kvůli nadčasovým produktům a dlouholeté tradici, ale také díky úspěšným inovacím. Společnost se trvale věnuje vývoji nových technologií v oblasti péče o pleť a v průběhu let se stala v těchto výzkumech významnou autoritou.

Pokud jde o kvalitu a sofistikované složení přípravků, stejně jako o ctění enviromentálních zásad, nachází se Shiseido vysoko nad standardem. Ať už si vyberete parfém Shiseido, jeden z luxusních přípravků péče o pleť, Shiseido make-up, nebo třeba opalovací krém Shiseido – tato prémiová kosmetika z Japonska se o vás vždy dokonale postará a vy tak získáte pocit přirozené krásy.

Recenze Shiseido Bio-Performance