Přejít na hlavní obsah
Semilac
Semilac
Semilac

Dokonalé nehty začínají u Semilacu. Nehtová kosmetika Semilac je jako stvořená pro současné aktivní ženy, které chtějí vypadat přitažlivě a zároveň nechtějí trávit zbytečný čas nad složitou úpravou nehtů. Díky sortimentu a kvalitě produktů si totiž mohou užívat perfektně pěstěné ruce i po dobu několika týdnů. Značka se pyšní nejen špičkovou kvalitou, ale i širokou škálou produktů a barev, aby si každá taková žena mohla vybrat ty pravé pro svůj styl, osobitost či náladu. 

Polský výrobce přináší širokou nabídku produktů pro dlouhotrvající profesionální manikúru a nehtovou modeláž. Semilac patří pod předního dodavatele nehtové kosmetiky profesionálním nehtovým salonům i spotřebitelům Nesperta sp. o.o. Company. Mottem značky je odvaha, odpovědnost a ambice, které se daří naplnit – Semilac skutečně patří mezi lídry polského trhu.

Kvalitu výrobků Semilac potvrzují i mnohé získané certifikáty a ocenění. Za zmínku stojí oceňovaný hybridní pudr na nehty Sunlight Effect. Semilac v roce 2018 získal také cenu Beauty Diamonds za bázi Extend Base Semilac, která usnadňuje nehtovou modeláž. Jistě vás zaujmou i oblíbené gel laky Semilac, díky kterým vaše nehty zůstanou bezchybné až týdny. Ať už hledáte nehtovou kosmetiku pro sebe či své klientky, sáhněte po produktech Semilac. Nespletete se, protože jak o sobě uvádí značka: WE ARE #1!

 

Semilac Dotting Tool

1×

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: SEP0490