Šedivé vlasy

Nebojte se šedivění vlasů a noste své šedivé vlasy s noblesou. Aby byli krásné a zdravé, používejte speciální přípravky na šedé vlasy.

 

Tím, jak vlasy ztrácí pigment, jsou postupně citlivější a oslabenější a potřebují důkladnější péči. Notino.cz vám nabízí přípravky na šedé a bílé vlasy s výživnými látkami, jako je koenzym Q10, který stimuluje vlasové kořínky a reaktivuje produkci keratinu.

Na mytí vlasů si vyberte šetrný šampon na šedivé vlasy. Pokud mají vaše vlasy nežádoucí žlutý nádech, pořiďte si silver šampon, který zabarvení neutralizuje. V naší nabídce najdete i šampony na šedivé vlasy s barvícími pigmenty, které vlasům dodají tmavší barvu.

Pro lesklejší a silnější vlasy pak použijte kondicionér nebo masku na vlasy. Vyzkoušet můžete zkrášlující suflé nebo sprej se stříbrnými pigmenty pro oživení barvy bílých vlasů. Bílým vlasů chybí pigment, který působí jako filtr slunečního záření, používejte proto vlasové přípravky s UV filtrem, která vás před škodlivým zářením ochrání.

Rozhodli jste se své šedivé vlasy zakrýt? Řešením je barva na vlasy. Řiďte se ale pravidlem, že použijete o tón světlejší barvu, než byla vaše přirozená barva vlasů. Barva nebude tak ostrá a bude působit přirozeněji.

Vyberte si z široké nabídky přípravků na šedé a bílé vlasy od značek Alpecin, Schwarzkopf Professional, L'Oréal Professionnel a dalších. Máme nižší ceny než v kamenných obchodech.

celý text skrýt text

Nejprodávanější