Přejít na hlavní obsah
Scitec Nutrition C1000 + Bioflavonoids podpora imunity
Scitec Nutrition C1000 + Bioflavonoids podpora imunity
Dle účeluobranyschopnost a imunita, ochrana před oxidačním stresem
Formakapsle
Režim výdejedoplněk stravy
Alergenyneobsahuje alergeny
Alergeny – obsahuje stopyceler, korýši, měkkýši, mléko, obiloviny obsahující lepek, podzemnice olejná, ryby, skořápkové plody, sója, vejce, oxid siřičitý a siřičitany
Velikost baleníMalé balení

C 1000 + BIOFLAVONOIDS je zdrojem čtyř významných účinných látek: vitamínu C, výtažku ze šípku, výtažku z hroznových semen a hesperidinu. Vitamín C kromě mnoha dobře známých pozitivních účinků přispívá k normální činnosti imunitního systému, ke snižování vyčerpanosti a pocitu únavy, k normální tvorbě energie výměnou látek a také k ochraně buněk před oxidativním stresem. Kromě toho vitamín C ve vyšších dávkách pomáhá udržovat normální činnost imunitního systému během a po intenzivním tréninku.

Šípky jsou plody rostliny Rosa Canina (divoká růže), které se aplikují v lidovém léčitelství. Polyfenoly, nacházející se v hroznových semenech, se vyznačují výjimečnými antioxidačními účinky. Hesperidin je bioflavonoidem, který se vyskytuje v první řadě v citrusech. Bioflavonoidy jsou užitečnými antioxidanty polyfenolů, pomáhající při ochraně proti účinkům volných radikálů. Citrusové bioflavonoidy a jejich metabolity přispívají k ochraně zdraví srdečně cévního systému, a to tím, že minimalizují poškození způsobené volnými radikály a podporují kapilární integritu. 

Vlastnosti:

  • snadné užívání a dávkování
  • obsahuje bioflavonoidy
  • zdroj vitamínu C
Způsob přípravy/užití (dávkování):

  • Užívejte 1× denně.
  • Užívejte společně s jídlem.

Scitec NutritionC1000 + Bioflavonoids doplněk stravy podpora imunity

Nové
100 cps
325

Více než 5 ks skladem | 3,25 / 1 kapslí, vč. DPH | Kód: SCN00579
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes