Přejít na hlavní obsah

Schwarzkopf Taft

O značce Schwarzkopf Taft

Dokonale zafixovat účes bez žmolků, bez slepení a bez zatížení vlasů, to je přání mnoha lidí po celém světě. Schwarzkopf Taft, ikonická léty prověřená značka vlasového stylingu, mění tato přání ve skutečnost – poskytuje vám jen tu nejlepší péči a dokonalou fixaci po celý den a za jakéhokoli počasí. Inovativní receptury všech produktů Taft jsou navíc od roku 2021 zcela bez živočišných složek a silikonů.

 

Příběh vlasové stylingové kosmetiky Taft se začal psát v roce 1898, kdy německý lékárník Hans Schwarzkopf na ulici Passauer Strasse v Berlíně otevřel svůj obchod s „barvami, drogistickým a parfumérským zbožím“. Vznikla značka Schwarzkopf. V roce 1955 pak na její tradici navázala a zároveň rozpoutala malou revoluci v oblasti úpravy účesů značka Taft. Lak na vlasy se do té doby v Evropě vůbec neprodával, a tak si díky produktu popsanému jako „tekutá síťka na vlasy“, která ochrání účes před větrem a nepříznivým počasím, Taft připsal důležité prvenství na evropském trhu.

Objem, lesk, dlouhotrvající fixace – každý produkt Taft byl vyvinutý tak, aby splnil specifické potřeby vašich vlasů. Pokud chcete, aby váš účes vydržel v neporušeném stavu klidně po celý den, zvolte podle svých požadavků některý lak na vlasy Taft. Výběr je široký a jednotlivé produkty zajišťují různé úrovně fixace. Jestli potřebujete vlasy nejdřív do požadovaného účesu vytvarovat, gel na vlasy Taft je pro vás tou správnou volbou. A ti, kteří chtějí dodat svým vlasům objem, ocení zase pudr Schwarzkopf Taft Volume Powder.

celý text skrýt text