Schwarzkopf Professional IGORA Vibrance
odstín 0-00 60 ml | 150

Popis kosmetiky Schwarzkopf Professional IGORA Vibrance

Popis:
Krémová barva na vlasy Schwarzkopf Igora Vibrance neobsahuje amoniak, je neuvěřitelně jemná a snadno se míchá. S její pomocí lez dosáhnout zářivých a živých barevných odstínů. Intenzivní barevné pigmenty pronikají do hloubky vlasů a dodávají jim bohatou barvu a vysokou krycí schopnost bílých vlasů. Inovativní vícevrstvá technologie barvy Schwarzkopf Igora Vibrance vytváří barevnou vrstvu hluboko uvnitř vlasu a poskytne tak svěží a intenzivní barvu. Odrosty jsou tak méně viditelné.

Účinky:

  • zářivé, výrazné módní odstíny
  • intenzivní přírodní tóny
  • krycí schopnosti bílých vlasů až 70%
  • duální systém aplikace (vyrovnání barvy po celé délce vlasů)
  • pastelové tónování zesvětlených nebo melírovaných vlasů
  • barevné výsledky šité na míru – všechny odstíny Igora Vibrance jsou navzájem míchatelné

Složení:

  • Monoi  de Tahiti s vzácným extraktem oleje Vegetable Oil a Gardenia Flower -posiluje povrch vlasu pro intenzivní zářivou barvu a hladší pocit z vlasů

Jak aplikovat:
Pro všechny odstíny kromě 0-00:

Míchací poměr
Vždy míchejte barvicí krém IGORA Vibrance s aktivačním roztokem IGORA Vibrance.
Míchací poměr: 1:2, 30 ml barvicího krému : 60 ml aktivačního roztoku.

Aplikace
Vždy používejte vhodné rukavice. Aplikujte na suché vlasy.
a)První aplikace: Rovnoměrně naneste na vlasy od kořínků po konečky. Doba působení 10-20 minut (5-15 minut za použití tepla).
b)Další aplikace: Nejprve aplikujte na oblast kořínků vlasů, nechejte působit 10-15 bez použití tepla (5-10 minut s použitím tepla).
Pak barvu nanášejte po celé délce vlasů a nechejte působit dalších 5-10 minut.

Oplachování
Po uplynutí doby působení přidejte malé množství teplé vody, jemně vmasírujte, napěňte a řádně oplachujte, až je voda čirá.

Dodatečná péče
Umyjte šamponem pro zachování barvy BC Bonacure Color Save Shampoo. Pro dlouhotrvající a intenzivní barvu vlasů použijte kondicionér pro zachování barvy BC Bonacure Color Save Conditioner.


Pouze pro odstín Shine Gloss 0-00:
Odstín Vibrance Shine Gloss 0-00 je speciální verze odstínu Vibrance. Neobsahuje oxidační barviva, můžete ho tedy použít pro zvýšení lesku nebarvených vlasů. Tento odstín lze také použít v kombinaci s ostatními odstíny Vibrance pro vytvoření zajímavých barevných výsledků.
-0-00 neobsahuje oxidační barviva.
-pro klienty, kteří odmítají barvicí služby: Smíchejte 0-00 s kondicionérem z řady BC.

Míchací poměr:
1:2 (30 ml 0-00 : 60 ml kondicionéru) pro zářivě lesklý efekt.
Developer není zapotřebí!

Aplikace:
Umyjte vlasy šamponem pro barvené vlasy BC  Bonacure Color Save Shampoo. Vlasy vysušte ručníkem. Naneste Shine Gloss 0-00 smíchaný v poměru 1:2 s kondicionérem BC Bonacure Conditioner (nebo jiným). Vlasy důkladně opláchněte (dokud voda není čirá) a již nemyjte šmaponem. Vysušte a upravte dle přání.

Služba Shine Gloss není určena pro aplikaci na bílé vlasy nebo na odbarvené vlasy.
Odstín Schwarzkopf Igora Vibrance 0-00 lze smíchat s jakýmkoliv dalším odstínem Vibrance a vytvořit tak jedinečný pastelový výsledek.

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.