Přejít na hlavní obsah

Schwarzkopf Professional BC Bonacure

Nové BC Bonacure Clean Performance


Pořád se rozhodujete, jestli investovat do kosmetiky s čistým složením, nebo radši do něčeho, co opravdu funguje? Tak teď už nemusíte. Nové produkty BC Bonacure Clean Performance od Schwarzkopf Professional mají v sobě to nejlepší z obou –⁠ sílu oblíbené technologie Bonacure a nové, čisté složení.


Produkty BC Bonacure Clean Performance se opírají o následující tři pilíře:


 

  • inovativní technologie
  • čisté složení
  • udržitelné obaly

 


celý text skrýt text

Čisté složení bez zbytečné chemie.


Celá řada se pyšní 100% veganským složením bez sulfátů*, silikonů, parabenů, minerálních olejů, mikroplastů a umělých barviv. A v kombinaci s vysoce účinnými technologiemi navíc i velkou mírou biologické odbouratelnosti.

*Bez laurylsulfátu sodného a laurethsulfátu sodného.


Udržitelné obaly.

Čisté uvnitř i zvenčí. Nové obaly jsou šetrné k planetě, plně recyklovatelné a vyrobené až z 97 % z recyklovaného plastu..


celý text skrýt text

Repair Rescue.


Hodí se pro: poškozené vlasy

Poškozené vlasy ztrácejí svou pružnost, zdravý vzhled a lesk. S BC Bonacure Repair Rescue můžete napravit až 3 roky poškození během jediné aplikace a vytvořit až o 100 % silnější vlasy. Účinné receptury s argininem vyživují, restrukturalizují a regenerují vlasy zevnitř ven.


celý text skrýt text

Moisture Kick.


Hodí se pro: normální až suché vlasy

Když vlasům chybí hydratace, lesk, pružnost a pohyb, jsou méně poddajné a můžou být i velmi křehké. BC Bonacure Moisture Kick s glycerolem obnovuje rovnováhu a dodává optimální úroveň hydratace i těm nejsušším vlasům až na 48 hodin.


celý text skrýt text

Color Freeze.


Hodí se pro: barvené vlasy

Každý chce, aby barva jeho na vlasech vydržela co nejdéle. Právě v tom spočívá přínos BC Bonacure Color Freeze. Patentovaná technologie pH 4.5 Balancer uzamyká barevné pigmenty hluboko uvnitř vlasu a díky vyváženému pH pomáhá k obnovení rovnováhy struktury vlasů, ochraňuje barvu a zajišťuje téměř nulové vyblednutí.


celý text skrýt text

Volume Boost.


Hodí se pro: jemné vlasy

Objem a tvar vlasů patří u žen k absolutním prioritám. BC Bonacure Volume Boost s kreatinem, který perfektně funguje i na ty nejjemnější a nejslabší vlasy, má odlehčenou recepturu, která pečuje a dodává vlasům objem, plnost a pružnost až 48 hodin.


celý text skrýt text

Time Restore.


Hodí se pro: zralé a křehké vlasy

S přibývajícím věkem mohou být vlasy slabé, lámavé, křehké nebo suché. A to je důvod, proč zralé vlasy potřebují specifickou péči. BC Bonacure Time Restore s Q10+ pomáhá chránit vlasy před viditelnými známkami stárnutí a zanechává je hebké a lesklé.


celý text skrýt text

Clean Balance.


Hodí se pro: všechny typy vlasů

Vlasy jsou neustále vystavovány vlivům životního prostředí. Produkty BC Bonacure Clean Balance s tokoferolem jsou vytvořené pro odstranění nahromaděných zbytků produktů na vlasech a pro ochranu před vlivy volných radikálů a znečištěním. Vytváří pocit svěžích vlasů trvající až 24 hodin.


celý text skrýt text