Schwarzkopf Professional BC Bonacure Volume Boost

zdokonalující pěna pro jemné vlasy

6×
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Volume Boost zdokonalující pěna pro jemné vlasy
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Volume Boost zdokonalující pěna pro jemné vlasy
Poškozený obal
Kód: SCW06970 | 1 ks skladem

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Volume Boost
200 ml | 162

Popis produktu Schwarzkopf Professional BC Bonacure Volume Boost

Popis:
Zažijte pocit 100% objemu až po dobu 3 dnů. Lehoučká pěna Schwarzkopf Professional BC Bonacure Volume Boost nezatěžuje ochablé vlasy a nadzvedává je již od kořínků. Vaše vlasy získají mohutný objem po celé své délce. Unikátní pěna je zcela bez silikónu a dodává vitalitu, plnost a hydrataci do každého vlasového vlákna. Objemová pěna Schwarzkopf Professional BC Bonacure Volume Boost nadzvedává vaše vlasy a udržuje jejich objem mezi mytím až po dobu 72 hodin.

Účinky:

  • dodává maximální objem
  • zanechává přirozený lesk
  • zesiluje slabé a tenké vlasy
  • jemně rozplétá vlasy

Složení:

  • technologie Cell Protect - působí přímo ve vlasových buňkách a zanechává plnější pocit vlasů

Typ vlasů:
Vhodné pro jemné vlasy bez objemu a vitality.

Jak aplikovat:
Naneste na umyté, ručníkem prosušené vlasy. Aplikujte ke kořínkům pro extra objem. Jemně pročešte kartáčem. Neoplachujte. Vysušte fénem nebo nechte volně uschnout. Pěna je vhodná pro každodenní použití.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Účinek
větší objem vlasů

O značce Schwarzkopf Professional

Dopřejte svým vlasům skutečně profesionální péči s přípravky Schwarzkopf Professional! Z široké nabídky produktů si můžete zvolit přesně takovou řadu, která se hodí pro váš typ vlasů.

Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu již více než 100 let a za tu dobu dokonale pochopila, jak se starat o vlasy tak, aby byly za všech okolností zdravé a krásné. Tato úspěšná firma původně vznikla v malé berlínské drogerii, kterou provozoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové přípravky se staly velmi brzy oblíbené u zákazníků a díky svým inovativním technologiím způsobily doslova revoluci na trhu v oblasti vlasové péče.

V současné době vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množství patentů a udává tempo na světovém trhu. Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Pokud tedy opravdu toužíte po profesionálním vzhledu svých vlasů, vsaďte na vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete litovat.