SchollVelvet Smooth dárková sada IV. pro ženy

Scholl Velvet Smooth dárková sada IV. pro ženy
Scholl Velvet Smooth dárková sada IV. pro ženy

Kód: SOO01510 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla + Dry Skin Exfoliation náhradní hlavice do elektrického pilníku na chodidla 1 ks + Extra Rough náhradní hlavice 1 ks + kosmetická taška

Popis Scholl Velvet Smooth
Vlastnosti

Sada obsahuje:

  • Velvet Smooth elektrický pilník na chodidla
  • Dry Skin Exfoliation náhradní hlavice do elektrického pilníku na chodidla 1 ks
  • Extra Rough náhradní hlavice 1 ks
  • kosmetická taška

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ napájení
bateriový
Typ sady
výhodné balení

O značce Scholl

Značka Scholl moc dobře ví, že pokud budete mít krásné a zdravé nohy, budete se cítit dobře. V oboru péče o nohy má firma Scholl již více než 100 let zkušeností a její produkty řeší obtíže s nohami lidem po celém světě. Svěřte své nohy značce Scholl i vy a vaše nohy budou jako v bavlnce!

Historie značky Scholl sahá až do roku 1904, kdy zakladatel značky, Dr. William Mathias Scholl, vytvořil první patentovanou vložku do bot, která znamenala naprostou revoluci v dosavadním pohodlí nošení bot. Další převratné produkty na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak si lidé mohli velice brzy pořídit sandály s anatomicky tvarovanou stélkou, které zaznamenaly velký mezinárodní úspěch.

V současné době nabízí značka Scholl nejen mimořádně kvalitní anatomickou obuv, ale také unikátní produkty zaměřené na kompletní péči o nohy. V sortimentu značky tak naleznete pečující krémy na nohy, přípravky na ztvrdlou kůži, spreje do bot, pilníky a hoblíky na nohy nebo například oblíbené gelové polštářky, které chrání nohy před otlaky.

Recenze Scholl Velvet Smooth