Sally HansenStrength posilující péče pro problematické nehty

11×
Sally Hansen Strength posilující péče pro problematické nehty
Sally Hansen Strength posilující péče pro problematické nehty
13,3 ml

Kód: SHN1493 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Sally Hansen Strength
Vlastnosti

Popis:
Sally Hansen Strength posilující péče obsahuje exkluzivní mikro- minerální formuli, která instantně vyplní prasklinky v nehtech a okamžitě je posílí. Zastavuje odlupování nehtů a udržuje pohromadě jednotlivé nehtové vrstvy. Sally Hansen Strength působí jako silný magnet, který uzamyká vlhkost uvnitř nehtu. Přírodní proteiny a antioxidanty obsažené v posilující péči Sally Hansen posilují nehet zevnitř. Sally Hansen Strength posilující péče pro problematické nehty je dermatologicky testována.

Účinky:

  • vyplňuje prasklinky v nehtech
  • okamžitě posiluje nehty
  • zabraňuje odlupování nehtů
  • uzamyká vlhkost uvnitř nehtů a posiluje nehet zevnitř

Složení:

  • přírodní bílkoviny
  • minerály
  • antioxidanty

Jak aplikovat:
Před použitím jemně protřepte. Naneste jednu vrstvu na suché a čisté nehty, každý druhý den.
Lze použít jako podkladový lak. Naneste jedu vrstvu pod váš oblíbený lak Sally Hansen.

Vlastnosti

Účinek
zpevnění

Napsali jsme o Sally Hansen Strength
Články

O značce Sally Hansen

Sally Hansen – síla vlastnoručně vytvořené krásy. Filozofie této značky, která patří k nejúspěšnějším v oblasti péče o nehty, je jednoduchá. Věří, že největší krásy dosáhnou ženy právě tehdy, když vznikne přímo jejich zásluhou, když ji vezmou do vlastních rukou.

Sama Sally Hansen byla neuvěřitelně silná žena, inovátorka i ikona moderního stylu, která se sama v 50. letech vypracovala v úspěšnou podnikatelku. Úspěch značky odstartoval dnes už legendární Sally Hansen lak na nehty Hard as Nails® Hard as Wraps™. A pokračoval dalšími kosmetickými vychytávkami, s nimiž snadno zvládnete manikúru i pedikúru, a to s naprosto skvělým pocitem, že jste profesionálního výsledku dosáhly vy sami.

Milujete okamžiky, které máte pouze pro sebe? Kosmetika Sally Hansen nabízí vše, co pro tyto pečující chvíle potřebujete, a to včetně know-how a inspirace. Ať už bude vaší volbou právě posilují lak Sally Hansen, oblíbený Sally Hansen gel lak nebo speciální kúra pro růst nehtů Sally Hansen NailGrowth Miracle®, výsledný look jako ze salonu si zkrátka zamilujete.

Recenze Sally Hansen Strength11