Sally Hansen Fuzzy Coat lak na nehty

Sally Hansen Fuzzy Coat lak na nehty
Sally Hansen Fuzzy Coat lak na nehty
odstín 800 Tweedy 9,17 ml

Kód: SHN1511 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Sally Hansen Fuzzy Coat

Popis:
Sally Hansen Fuzzy Coat je jako jedinečný outfit pro vaše nehty. Sally Hansen přináší jedinečnou 3D texturu rozmazaných, pletených, mramorových vláken, které připomínají přízi. Kombinované v multi- dimenzionální síti barev, Sally Hansen Fuzzy Coat transformuje vaše nehty do měkkého, textilního finiše.

Účinky:

  • unikátní textura připomínající vlákna
  • 3D efekt
  • multidimenzionální odstíny
  • rychle usychá

Jak aplikovat:
Naneste jednu nebo dvě vrstvy Sally Hansen Fuzzy Coat na čisté upravené nehty. Počkejte, dokud lak úplně nezaschne.

O značce Sally Hansen

Sally Hansen – síla vlastnoručně vytvořené krásy. Filozofie této značky, která patří k nejúspěšnějším v oblasti péče o nehty, je jednoduchá. Věří, že největší krásy dosáhnou ženy právě tehdy, když vznikne přímo jejich zásluhou, když ji vezmou do vlastních rukou.

Sama Sally Hansen byla neuvěřitelně silná žena, inovátorka i ikona moderního stylu, která se sama v 50. letech vypracovala v úspěšnou podnikatelku. Úspěch značky odstartoval dnes už legendární Sally Hansen lak na nehty Hard as Nails® Hard as Wraps™. A pokračoval dalšími kosmetickými vychytávkami, s nimiž snadno zvládnete manikúru i pedikúru, a to s naprosto skvělým pocitem, že jste profesionálního výsledku dosáhly vy sami.

Milujete okamžiky, které máte pouze pro sebe? Kosmetika Sally Hansen nabízí vše, co pro tyto pečující chvíle potřebujete, a to včetně know-how a inspirace. Ať už bude vaší volbou právě posilují lak Sally Hansen, oblíbený Sally Hansen gel lak nebo speciální kúra pro růst nehtů Sally Hansen NailGrowth Miracle®, výsledný look jako ze salonu si zkrátka zamilujete.

Recenze Sally Hansen Fuzzy Coat