RYOR INTENSIVE CARE enzymatický peeling | notino.cz

RYOR Intensive Care

enzymatický peeling

RYOR Intensive Care enzymatický peeling
RYOR Intensive Care enzymatický peeling
RYOR Intensive Care enzymatický peeling
50 ml
139

Kód: RYO1012 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky RYOR Intensive Care

Popis:
Enzymatický peeling Ryor Intensive Treatment je vysoce účinná emulze, která obsahuje komplex aktivních látek urychlujících odstraňování odumřelých kožních buněk. Přispívá tak k hloubkové regeneraci pleti žen všech věkových kategorií a k důkladnému čištění pleti. Peeling pracuje pomocí AHA kyselin a enzymů na odstranění zrohovatělé vrstvy pleti a na její obnově. Přípravek se aplikuje jednou týdně. Po pravidelném používání bude vaše pleť jemná, svěží a zářivá.
Peeling Intensive Treatment intenzivně pleť ošetřuje, hydratuje a sjednocuje její barevný tón. Odumřelé pleťové buňky často na pleti ulpívají dlouhou dobu a brání tak nové pleti v její přirozené funkci. Pleť je zašedlá nebo nerovnoměrně zabarvená a vykazuje známky únavy. Po peelingu se okamžitě odstraní suchá kůže a obnovená pleť může opět volně dýchat. Pleť je díky peelingu připravena k hloubkovému čištění kožních pórů. Peeling odstraňuje také nerovnosti pleti, například po akné nebo vyrážkách. Jemným, ale účinným peelingem docílíte zmenšení nebo úplného vymizení jizviček na obličeji.
Enzymatický peeling Intensive Treatment je jedinečnou kosmetickou péčí, která napomáhá regeneraci pleti. Je šetrnější než klasický peeling, který kůži na povrchu poškozuje. Pleť se po peelingu okamžitě rozjasní a bude lépe přijímat výživné látky a vitaminy z ostatních pečujících přípravků. Po použití přípravku není vhodný pobyt na slunci, pleť je velmi jemná a náchylná k poškození slunečním zářením. Pečujte o svou pleť pleťovým peelingem, který ji zanechá čistou, hebkou, rozzářenou a krásně omlazenou!

Účinky:

 • urychluje odstraňování odumřelých pleťových buněk
 • přispívá k hloubkové regeneraci pleti
 • rychle a šetrně obnovuje pleť
 • zanechá pleť jemnou, svěží a zářivou
 • intenzivně ošetřuje a hydratuje pleť
 • sjednocuje barevný tón pleti
 • odstraňuje nerovnosti pleti a vyhlazuje jizvičky po akné
 • důkladně vyčistí a omladí pleť

Složení:

 • AHA ovocné kyseliny – odstraňují odumřelé pleťové buňky šetrně, bez mechanického obrušování
 • enzymy – přispívají k regeneraci pleti
 • glycerin – dlouhodobě hydratuje pleť
 • urea – pomáhá pleť obnovovat a do hloubky hydratuje

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Aplikujte 1x týdně na odlíčenou pleť obličeje a nechte 5 minut působit. Poté setřete kosmetickým tamponkem, popřípadě opláchněte. Pokračujte čištěním pleti a další kosmetickou péčí. Po použití přípravku není vhodný pobyt na slunci. Při další aplikaci peelingu můžete čas zvyšovat, maximální doba působení je 20 minut.

Vlastnosti

Konzistence
peeling
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce RYOR

Ryor je česká přírodní kosmetika, která vznikla v roce 1991. Ryor nabízí vysokokvalitní produkty pro péči o celé tělo, pleť, vlasy i přípravky na opalování. Výrobky Ryor jsou bohaté na přírodní aktivní látky, které pokožce poskytují vše, co potřebuje pro svůj zdravý a přirozený vzhled.

Značka Ryor byla založena s myšlenkou přinést na trh opravdu kvalitní přírodní kosmetiku, která bude vysoce účinná a dostupná každému. Za dobu svého působení již značka Ryor získala mnoho národních i mezinárodních ocenění.

Všechny kosmetické přípravky Ryor jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích firmy. Ryor netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala své finální výrobky na zvířatech. Všechny produkty Ryor jsou schvalovány a přísně kontrolovány Státním zdravotním ústavem v Praze.

 

 

 

Menu