RYOR Intensive Care

gel s kyselinou hyaluronovou

5×
RYOR Intensive Care gel s kyselinou hyaluronovou
RYOR Intensive Care gel s kyselinou hyaluronovou
RYOR Intensive Care gel s kyselinou hyaluronovou
30 ml
149

Kód: RYO1172 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Ostrava
pondělí 17. 12. 2018
Osobní odběr
Již dnes
RYOR Intensive Care
30 ml | 149

Popis kosmetiky RYOR Intensive Care

Popis:
RYOR Intensive Care gel s vysokým obsahem oblíbené kyseliny hyaluronové zajišťuje intenzivní hydrataci a postupnou redukci drobných vrásek. Pleť po aplikaci bude pevná, svěží a rozjasněná.

Účinky:

  • hydratuje
  • redukuje drobné vrásky
  • rozjasňuje

Složení:

  • obsahuje 100% nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti a věkové kategorie.

Jak aplikovat:
Aplikujte pravidelně ráno i večer na celý obličej. Pro intenzivnější hydrataci doporučujeme pleť po vstřebání ošetřit tonikem, kdy dojde k navázání vody na molekuly kyseliny. Při mrazivém počasí překryjte krémem vhodným do mrazu

Vlastnosti

Konzistence
gel
Podle problému pleti
hydratace, rozjasnění a vitalita, vrásky a linky

O značce RYOR

Ryor je česká přírodní kosmetika, která vznikla v roce 1991. Ryor nabízí vysokokvalitní produkty pro péči o celé tělo, pleť, vlasy i přípravky na opalování. Výrobky Ryor jsou bohaté na přírodní aktivní látky, které pokožce poskytují vše, co potřebuje pro svůj zdravý a přirozený vzhled.

Značka Ryor byla založena s myšlenkou přinést na trh opravdu kvalitní přírodní kosmetiku, která bude vysoce účinná a dostupná každému. Za dobu svého působení již značka Ryor získala mnoho národních i mezinárodních ocenění.

Všechny kosmetické přípravky Ryor jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích firmy. Ryor netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala své finální výrobky na zvířatech. Všechny produkty Ryor jsou schvalovány a přísně kontrolovány Státním zdravotním ústavem v Praze.