RYOR Depilation and Shaving zpomalovač růstu chloupků

25×
RYOR Depilation and Shaving zpomalovač růstu chloupků
RYOR Depilation and Shaving zpomalovač růstu chloupků
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
231

Ušetříte 17%
100 ml
190

Kód: RYO1038 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis RYOR Depilation and Shaving
Vlastnosti

Máte občas pocit, že jen co pokožku hladce oholíte, chloupky už zase rostou jako z vody? Objevte tajnou zbraň pro tento nikdy nekončící boj.  Zpomalovač růstu chloupků RYOR Hairs Growth Inhibitor využívá účinků látek, které postupně oslabují vlasovou cibulku, a tím růst chloupků účinně a dlouhodobě zpomalují.

Používat krém můžete bez obav každý den, je zcela bezpečný i pro čerstvě oholenou či epilovanou pokožku. Nežádoucí chloupky budou navíc nejen růst pomaleji, ale také se stanou slabšími a o poznání světlejšími.

Vlastnosti:

  • oslabuje vlasové cibulky chloupků
  • zpomaluje růst nežádoucího ochlupení
  • chloupky viditelně zeslabuje a zesvětluje
  • je vhodný i na partie jako nos nebo uši
  • lze používat ihned po holení či epilaci

Jak aplikovat:
Nanášejte ráno a večer na vybrané partie těla.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce RYOR

Ryor je česká přírodní kosmetika, která vznikla v roce 1991. Ryor nabízí vysokokvalitní produkty pro péči o celé tělo, pleť, vlasy i přípravky na opalování. Výrobky Ryor jsou bohaté na přírodní aktivní látky, které pokožce poskytují vše, co potřebuje pro svůj zdravý a přirozený vzhled.

Značka Ryor byla založena s myšlenkou přinést na trh opravdu kvalitní přírodní kosmetiku, která bude vysoce účinná a dostupná každému. Za dobu svého působení již značka Ryor získala mnoho národních i mezinárodních ocenění.

Všechny kosmetické přípravky Ryor jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích firmy. Ryor netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala své finální výrobky na zvířatech. Všechny produkty Ryor jsou schvalovány a přísně kontrolovány Státním zdravotním ústavem v Praze.

Recenze RYOR Depilation and Shaving25