RYOR Depilation and Shaving zpomalovač růstu chloupků

22×
RYOR Depilation and Shaving zpomalovač růstu chloupků
RYOR Depilation and Shaving zpomalovač růstu chloupků
Doporučená maloobchodní cena
231

Ušetříte 36%
100 ml
147

Kód: RYO1038 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 18. 1. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 17. 1. 2021

Popis produktu RYOR Depilation and Shaving
Vlastnosti

Máte občas pocit, že jen co pokožku hladce oholíte, chloupky už zase rostou jako z vody? Objevte tajnou zbraň pro tento nikdy nekončící boj.  Zpomalovač růstu chloupků RYOR Hairs Growth Inhibitor využívá účinků látek, které postupně oslabují vlasovou cibulku, a tím růst chloupků účinně a dlouhodobě zpomalují.

Používat krém můžete bez obav každý den, je zcela bezpečný i pro čerstvě oholenou či epilovanou pokožku. Nežádoucí chloupky budou navíc nejen růst pomaleji, ale také se stanou slabšími a o poznání světlejšími.

Vlastnosti:

  • oslabuje vlasové cibulky chloupků
  • zpomaluje růst nežádoucího ochlupení
  • chloupky viditelně zeslabuje a zesvětluje
  • je vhodný i na partie jako nos nebo uši
  • lze používat ihned po holení či epilaci

Jak aplikovat:
Nanášejte ráno a večer na vybrané partie těla.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce RYOR

Ryor je česká přírodní kosmetika, která vznikla v roce 1991. Ryor nabízí vysokokvalitní produkty pro péči o celé tělo, pleť, vlasy i přípravky na opalování. Výrobky Ryor jsou bohaté na přírodní aktivní látky, které pokožce poskytují vše, co potřebuje pro svůj zdravý a přirozený vzhled.

Značka Ryor byla založena s myšlenkou přinést na trh opravdu kvalitní přírodní kosmetiku, která bude vysoce účinná a dostupná každému. Za dobu svého působení již značka Ryor získala mnoho národních i mezinárodních ocenění.

Všechny kosmetické přípravky Ryor jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích firmy. Ryor netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala své finální výrobky na zvířatech. Všechny produkty Ryor jsou schvalovány a přísně kontrolovány Státním zdravotním ústavem v Praze.

Recenze RYOR Depilation and Shaving22