Roja Parfums Vetiver parfém pro muže

Roja Parfums Vetiver parfém pro muže
Roja Parfums Vetiver parfém pro muže
Doprava zdarma
50 ml
10 210

Kód: ROJ0321 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 15. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 15. 4. 2021

Popis Roja Parfums Vetiver
Složení

Vetiver je chyprová vůně pro muže od britské značky nikových (niche) parfémů Roja Parfums. Značka Roja Parfums nabízí od roku 2007 svým zákazníkům zcela nové pojetí luxusu a sofistikovanosti v parfumérství pro moderní dobu. Je zaštítěná jedním z nejslavnějších návrhářů vůní vůbec, jehož jméno také hrdě nese. Roja Dove je proslulý používáním těch nejkvalitnějších dostupných ingrediencí, precizností s nesmírným důrazem na detail a osobní filozofií nespokojit se s ničím méně, než s tím nejlepším. Svěží a současně vytříbený parfém Roja Parfums Vetiver nabízí mužnou, přirozeně elegantní vůni.

Roja Dove vysvětluje, že ho k vytvoření parfému Vetiver inspirovala vzpomínka na vůni milenky, která zůstává vtištěná do vaší vlastní kůže poté, co se rozloučíte. „Vytvořil jsem ho tak, aby byl posledním slovem v tom, jak by měl muž vonět,“ dodává. Vůně Roja Parfums Vetiver se v hlavě otevírá akordy citronu, bergamotu a vavřínu kubébového. V srdci zavoní růže stolistá, jasmín z Grasse a cist a základ sestává z tónů galbana, celerových semínek, pepře a růžového pepře, kmínu, muškátového oříšku, dubového mechu, vetiveru, cedrového dřeva, cedrového jehličí, guajakového dřeva, amyrise a labdana.

Hřejivá, suchá, svěží a pikantní chyprová vůně se soustřeďuje kolem vášnivé kouřovitosti vetiveru, osvěžená citrusy a jakoby lehce zelenými notami. Dynamika citrusů a lehce citronového vavřínu je zesílena pikantní směsí koření. Neobyčejná nota celerových semínek a galbana dodává ještě více svěžesti ústřednímu tématu žhavého, kouřovitého vetiveru, to vše na hřejivém základu s prvky amyrise a guajakového dřeva, se kterými poutavě korespondují růže a jasmín. Cedr a cedrové jehličí jsou podtrženy suchou vůní dubového mechu a smyslným kožovitým labdanem, a dokonale tak završují celkové aroma, které je ztělesněním dokonalého chyprového parfému.

Celkové aroma, mistrně propojující dřevité, aromatické a svěže kořenité stránky s citrusovými a zelenými aspekty, je hřejivé, suché, pikantní a především nesmírně svěží. V parfému Vetiver předvedl Roja Dove, jak si představuje dokonalou pánskou vůni. Roja Parfums Vetiver je ztělesněním vytříbené a přitom zcela přirozené elegance.

Balení Roja Parfums Vetiver je přepychové a současně elegantní. Stejně jako je tomu u všech vůní Roja Parfums, také flakon Vetiver je mistrovským, ručně dokončeným dílem, vyrobeným ve Francii z nejčistšího dostupného skla. Zlatá etiketa je ručně vtištěná do skla v Anglii a nádherný, zdobný uzávěr, symbol Roja Parfums, je - opět ručně - osázený krystaly Swarovski. Flakon Roja Parfums Vetiver je zabalen do nádherné, přepychově působící krabičky.

Parfém Roja Parfums Vetiver se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Navždy si tento úchvatný parfém získá především milovníky chyprových vůní s ústřední rolí vetiveru a citrusů. Svého nositele zahalí parfém Vetiver do svěžího, přirozeně elegantního aroma a spolehlivě mu zajistí obdivnou pozornost okolí. Díky své špičkové kvalitě a nebývalé luxusnosti v každém ohledu a detailu je parfém Roja Parfums Vetiver dokonalým dárkem pro muže, kterému chcete dopřát skutečně to nejlepší.

Roja Parfums Vetiver - svěží, přirozeně elegantní chyprová vůně pro pravé muže.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot, citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
cist, jasmín, růže stolistá
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
růžový pepř, galbanum, cedr, cedrové jehličí, guajakové dřevo, pepř, dubový mech, vetiver, labdanum, amyris, kmín, muškátový oříšek
Druh vůně
chypre

O značce Roja Parfums

Roja Parfums představuje luxusní a propracovanou parfumerii moderní doby, která zahrnuje parfémy i krásné vůně, které obohatí váš domov. Mistr parfémů, Roja Dove, používá do svých mistrovsky sestavených vůní jen ty nejkvalitnější ingredience a věnuje velkou pozornost každému detailu.

Nejjemnější niche parfémy s unikátními vonnými látkami diskrétně přináší kvalitu, luxus i sofistikovanost a mají velmi dlouhou výdrž. Značka niche parfémů Roja Parfums má jednoduchou koncepci, která se snaží vytvořit perfektní vůně a umožnit každému uživateli vybrat si pro sebe tu pravou.

Vůně jsou uloženy do luxusního obalu, na který jsou použity drahé přírodní materiály, jako je křišťálové sklo, zlato, drahé kovy nebo pravé hedvábí. Mistrovským dílem tedy není jen vůně jako taková, ale také její flakon.

Každý kus se vyrábí ve Francii z křišťálového skla, poté je ve speciálním procesu, který trvá tři dny ručně zdoben v Anglii zlatou plaketou. Uzávěr každého flakonu je symbolem značky Roja Parfums, který je ručně dozdoben čtrnácti krystaly Swarovski.

Každý flakon s parfémem je uložen do drahého reprezentačního boxu, který je ručně vytvořen řemeslníky v Anglii z kvalitního papíru, dřeva a hedvábí. Dopřejte si luxus v podobě jedinečných niche vůní Roja Parfums!

Recenze Roja Parfums Vetiver