Roja Parfums Diaghilev parfém unisex

1×
Roja Parfums Diaghilev parfém unisex
Roja Parfums Diaghilev parfém unisex
100 ml

Kód: ROJ0290 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Roja Parfums Diaghilev
Složení

Diaghilev je chyprová vůně pro muže a ženy z kolekce Imperial britské značky nikových (niche) parfémů Roja Parfums. Značka Roja Parfums nabízí od roku 2007 svým zákazníkům zcela nové pojetí luxusu a sofistikovanosti v parfumérství pro moderní dobu. Je zaštítěná jedním z nejslavnějších návrhářů vůní vůbec, jehož jméno také hrdě nese. Roja Dove je proslulý používáním těch nejkvalitnějších dostupných ingrediencí, precizností s nesmírným důrazem na detail a osobní filozofií nespokojit se s ničím méně, než s tím nejlepším. Přepychově bohatý parfém Roja Parfums Diaghilev  je inspirován slavným ruským uměleckým kritikem.

Sergej Pavlovič Ďagilev, jehož jméno parfém Diaghilev nese, byl umělecký kritik, mecenáš, baletní impresário a zakladatel nejvýznamnějšího baletního souboru počátku 20. století. A v 21. století se stal inspirací pro další z řady mistrných vonných výtvorů Roji Dove. „Jsem nesmírně hrdý na toto dílo,“ říká o svém parfému Roja Dove. „Miluji jeho bohatou hojnost, jeho komplexitu a hloubku, intenzitu a smyslnost. Byl jsem inspirován Ďagilevem, jednou z nejvýznamnějších kreativních sil dvacátého století, která změnila svět a zcela přepsala pravidla. Tento výtvor je pro přesně takové lidi.“

Vůně parfému Roja Parfums Diaghilev se v hlavě otevírá akordy citronu, bergamotu, limetky, pomeranče a estragonu, v srdci zavoní růže stolistá, jasmín z Grasse, tuberóza, ylang-ylang, heliotrop, fialka, pupeny černého rybízu a broskev a základ sestává z tónů hřebíčku, kmínu, muškátového oříšku, pačuli, dubového mechu, vetiveru, benzoinu, vanilky, peruánského balzámu, kořene kosatce, styrače, labdana, kůže, semen aromatické květiny ambrette, ambry, pižma a cedrového, guajakového a santalového dřeva. Parfém Diaghliev je hřejivý, suchý i sladký, pikantní i jemný a skutečně nesmírně smyslný.

V bohatém, hlubokém základu prohřívá dubový mech, vetiver a pačuli komplexní směs vzácných dřev, promíšená s kořenitými akcenty, zahalenými do neskrývaně smyslného spojení vanilky, benzoinu, peruánského balzámu, styrače, kožovitého labdana, kůže, pižma a drahocenných složek v podobě ambrette a ambry. Tento celek vyvažuje směs svěžího citrusového ovoce, která se mísí s estragonem a následně odhaluje svůdný květinový pugét, oživený doteky ovoce. Celkové nesmírně komplexní a bohaté aroma působivě spojuje dřevité a pižmové stránky s balzámovými, živočišnými, citrusovými a pudrovitými aspekty a výsledkem je vůně vyznačující se, jak uvádí sami zástupci značky, „dekadentní, opojnou sofistikovaností“.

Balení Roja Parfums Diaghilev je luxusní. Stejně jako je tomu u všech vůní Roja Parfums, také flakon Diaghilev je mistrovským, ručně dokončeným dílem, vyrobeným ve Francii z nejčistšího dostupného skla. Zlatá etiketa je ručně vtištěná do skla v Anglii a nádherný, zdobný uzávěr, symbol Roja Parfums, je - opět ručně - osázený krystaly Swarovski. Flakon Roja Parfums Diaghilev je zabalen do nádherné, přepychově působící krabičky.

Parfém Roja Parfums Diaghilev se hodí na denní i večerní nošení po celý rok, nejlépe však vynikne v chladnějších měsících. Navždy si tento úchvatný parfém získá především milovníky originálních chyprových a aromatických dřevitých vůní a také všechny kreativní osobnosti. Svého nositele zahalí parfém Diaghilev do nesmírně smyslného aroma a spolehlivě mu zajistí obdivnou pozornost okolí. Díky své špičkové kvalitě a nebývalé luxusnosti v každém ohledu a detailu je parfém Roja Parfums Diaghilev dokonalým dárkem pro někoho, komu chcete dopřát skutečně to nejlepší.

Roja Parfums Diaghilev - nesmírně smyslný, bohatý a hluboký parfém, vytvořený pro kreativní osobnosti.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
limetka, estragon, bergamot, citron, pomeranč
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, tuberóza, fialka, růže stolistá, otočník, pupeny rybízu, broskev, ylang-ylang
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
sturač, santalové dřevo, kůže, pižmo, cedr, kořen kosatce, guajakové dřevo, peruánský balzám, vanilka, dubový mech, vetiver, ambra, labdanum, kmín, benzoin, pačuli, ambrette, hřebíček, muškátový oříšek
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Roja Parfums

Roja Parfums představuje luxusní a propracovanou parfumerii moderní doby, která zahrnuje parfémy i krásné vůně, které obohatí váš domov. Mistr parfémů, Roja Dove, používá do svých mistrovsky sestavených vůní jen ty nejkvalitnější ingredience a věnuje velkou pozornost každému detailu.

Nejjemnější niche parfémy s unikátními vonnými látkami diskrétně přináší kvalitu, luxus i sofistikovanost a mají velmi dlouhou výdrž. Značka niche parfémů Roja Parfums má jednoduchou koncepci, která se snaží vytvořit perfektní vůně a umožnit každému uživateli vybrat si pro sebe tu pravou.

Vůně jsou uloženy do luxusního obalu, na který jsou použity drahé přírodní materiály, jako je křišťálové sklo, zlato, drahé kovy nebo pravé hedvábí. Mistrovským dílem tedy není jen vůně jako taková, ale také její flakon.

Každý kus se vyrábí ve Francii z křišťálového skla, poté je ve speciálním procesu, který trvá tři dny ručně zdoben v Anglii zlatou plaketou. Uzávěr každého flakonu je symbolem značky Roja Parfums, který je ručně dozdoben čtrnácti krystaly Swarovski.

Každý flakon s parfémem je uložen do drahého reprezentačního boxu, který je ručně vytvořen řemeslníky v Anglii z kvalitního papíru, dřeva a hedvábí. Dopřejte si luxus v podobě jedinečných niche vůní Roja Parfums!

Recenze Roja Parfums Diaghilev1