Roja Parfums Candy Aoudparfém unisex

Roja Parfums Candy Aoud parfém unisex
Roja Parfums Candy Aoud parfém unisex
Doprava zdarma
50 ml
11 620

Kód: ROJ0322 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Roja Parfums Candy Aoud
Složení

Candy Aoud je orientální vůně pro muže a ženy od britské značky nikových (niche) parfémů Roja Parfums. Značka Roja Parfums nabízí od roku 2007 svým zákazníkům zcela nové pojetí luxusu a sofistikovanosti v parfumérství pro moderní dobu. Je zaštítěná jedním z nejslavnějších návrhářů vůní vůbec, jehož jméno také hrdě nese. Roja Dove je proslulý používáním těch nejkvalitnějších dostupných ingrediencí, precizností s nesmírným důrazem na detail a osobní filozofií nespokojit se s ničím méně, než s tím nejlepším. Parfém Roja Parfums Candy Aoud nabízí vysoce kreativní pojetí oudové vůně s ovocnými gurmánskými prvky.

Dřevo stromu aquilárie, nazývané orlí dřevo, agarové dřevo, oud, aoud či (v arabštině) oudh, je úchvatná surovina s pryskyřičnatým aroma, nejdražší dřevo na světě, které se po staletí využívá pro výrobu kadidla a (zejména arabských) parfémů. Tuto skutečně královskou ingredienci, označovanou někdy také jako „dřevo bohů“, zpracoval Roja Dove zcela novým způsobem. „Když jsem působil na Středním východě, obklopen požitkářstvím a užíváním si ’jedlých neřestí’, všiml jsem si, že milovníci oudu touží po něčem novém - něčem kreativním. A tak jsem si začal pohrávat s nápadem zkombinovat agarové dřevo s gurmánskými prvky,“ popisuje svou inspiraci Roja Dove.

A tak vznikl zcela neobyčejný oudový parfém. Roja Parfums Candy Aoud představuje vzácné a cenné agarové dřevo zasazené do orientální kompozice s výraznými ovocnými gurmánskými aspekty. Aroma tohoto unikátního parfému se v hlavě otevírá akordy bergamotu a grapefruitu. V srdci zavoní růže stolistá, jablko, černý rybíz, hruška a banán a základ sestává z tónů rebarbory, kardamomu, šafránu, gurjumu, šáchoru, pačuli, dubového mechu, jedlového balzámu, kašmírového dřeva, amyrise, santalového dřeva, agarového dřeva, kořene kosatce, kadidla, břízy, labdana, kůže, ambry a pižma.

Bohatý, kožovitý základ je prohříván směsí vzácných dřev a zaujme mimo jiné neobyčejnou notou rebarbory. Oživuje ho koření a v srdci podtrhuje růže sladkost ovoce, kterou vyvažují citrusy. Celkové aroma, originálně propojující dřevité a ovocné stránky s balzámovými, hřejivě kořenitými, sladkými a kožovitými aspekty, je bohaté, jemné, sladké, ovocné, pikantní a hřejivé. Roja Parfums Candy Aoud zcela v souladu s názvem představuje oudovou vůni s gurmánskými prvky. Tento lahodný, nesmírně lákavý parfém je další z ukázek mistrovského parfumérského umu Roji Dove.

Balení Roja Parfums Candy Aoud je nádherné. Stejně jako je tomu u všech vůní Roja Parfums, také flakon Candy Aoud je mistrovským, ručně dokončeným dílem, vyrobeným ve Francii z nejčistšího dostupného skla. Zlatá etiketa je ručně vtištěná do skla v Anglii a nádherný, zdobný uzávěr, symbol Roja Parfums, je - opět ručně - osázený krystaly Swarovski. Flakon Roja Parfums Candy Aoud je zabalen do nádherné, přepychově působící krabičky.

Parfém Roja Parfums Candy Aoud se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Navždy si tento úchvatný parfém získá především milovníky vysoce originálních, sladkých orientálních vůní a potěší všechny, kdo dlouho hledali něco naprosto nového mezi oudovými parfémy. Svého nositele zahalí parfém Candy Aoud do poutavého, současně orientálního a gurmánského aroma a spolehlivě mu zajistí obdivnou pozornost okolí. Díky své špičkové kvalitě a nebývalé luxusnosti v každém ohledu a detailu je parfém Roja Parfums Candy Aoud dokonalým dárkem pro někoho, komu chcete dopřát skutečně to nejlepší.

Roja Parfums Candy Aoud - nesmírně kreativní zpracování oudové vůně v orientálním parfému s ovocně sladkými gurmánskými prvky.

Složení

Hlava
bergamot
Srdce
černý rybíz, jablko, růže stolistá, banán, hruška
Základ
kardamom, ambra, kůže, šáchor, agarové dřevo, cedr, šafrán, kadidlo, pižmo, kořen kosatce, dubový mech, santalové dřevo, kašmírové dřevo, amyris, rebarbora, labdanum, bříza, pačuli
Druh vůně
orientální

O značce Roja Parfums

Roja Parfums představuje luxusní a propracovanou parfumerii moderní doby, která zahrnuje parfémy i krásné vůně, které obohatí váš domov. Mistr parfémů, Roja Dove, používá do svých mistrovsky sestavených vůní jen ty nejkvalitnější ingredience a věnuje velkou pozornost každému detailu.

Nejjemnější niche parfémy s unikátními vonnými látkami diskrétně přináší kvalitu, luxus i sofistikovanost a mají velmi dlouhou výdrž. Značka niche parfémů Roja Parfums má jednoduchou koncepci, která se snaží vytvořit perfektní vůně a umožnit každému uživateli vybrat si pro sebe tu pravou.

Vůně jsou uloženy do luxusního obalu, na který jsou použity drahé přírodní materiály, jako je křišťálové sklo, zlato, drahé kovy nebo pravé hedvábí. Mistrovským dílem tedy není jen vůně jako taková, ale také její flakon.

Každý kus se vyrábí ve Francii z křišťálového skla, poté je ve speciálním procesu, který trvá tři dny ručně zdoben v Anglii zlatou plaketou. Uzávěr každého flakonu je symbolem značky Roja Parfums, který je ručně dozdoben čtrnácti krystaly Swarovski.

Každý flakon s parfémem je uložen do drahého reprezentačního boxu, který je ručně vytvořen řemeslníky v Anglii z kvalitního papíru, dřeva a hedvábí. Dopřejte si luxus v podobě jedinečných niche vůní Roja Parfums!

Recenze Roja Parfums Candy Aoud