RoC Pro-Correctregenerační krém proti vráskám

RoC Pro-Correct regenerační krém proti vráskám
RoC Pro-Correct regenerační krém proti vráskám
40 ml

Kód: ROO1538 | Toto zboží není momentálně k dispozici
 • Popis produktu
 • O značce
 • Recenze

Popis produktu RoC Pro-Correct
Vlastnosti

Popis:
Krém RoC Pro-Correct snižuje viditelnost hlubokých vrásek a jemných linek a intenzivně pleť vyhlazuje. Díky svému složení s kyselinou hyaluronovou a retinolem vypíná a vyplňuje i hluboké vrásky. Omlazující krém dodává pleti potřebnou porci hydratace a zabraňuje jejímu nežádoucímu vysušování.
Regenerační krém RoC Pro-Correct intenzivně bojuje proti projevům stárnutí, jako je ochabování pleti a vznik vrásek. Krém má bohatou konzistenci, vyživuje pleť, ale přitom ji absolutně nezatěžuje a nechává ji volně dýchat. Hýčkejte svou pleť a prodlužte její mládí díky jedinečnému krému RoC Pro-Correct!

Účinky:

 • vyplňuje drobné linky i vrásky
 • vypíná a vyhlazuje pleť
 • vyživuje a hydratuje pleť
 • zabraňuje vysušování pleti
 • minimalizuje projevy stárnutí pleti

Složení:

 • glycerín – zvlhčuje pleť a zabraňuje jejímu vysušování
 • bambucké máslo – zjemňuje, regeneruje a hydratuje pleť, zpomaluje stárnutí pleti a zvyšuje její elasticitu
 • retinol – podporuje obnovu pleti a produkci kolagenu a elastenu
 • kyselina hyaluronová – zlepšuje buněčnou obnovu, vyhlazuje svrchní část pleti

Typ pleti:
Krém je vhodný pro všechny typy pleti všech věkových skupin, zejména pro pleť s vráskami.

Jak aplikovat:
Naneste krém ráno nebo večer na obličej a krk a jemně jej vetřete.
Pro účinnější péči o pleť s vráskami používejte krém spolu se sérem a fluidem z řady RoC Pro-Correct.

Vlastnosti

Aktivní látky
bambucké máslo, kyselina hyaluronová, retinol
Kdy používat
na den, na den i noc, na noc
Konzistence
krém
Ochrana proti slunci
bez SPF
Typ pleti
normální, suchá
Účinek
anti-age, výživa
Věk
první vrásky

O značce RoC

Kosmetika RoC | RoC - věda ve službách krásy. Značka kosmetiky pro péči o pleť RoC byla založena ve Francii roku 1957. Vytvořena byla zejména pro ženy, které trápí kožní problémy, a patří mezi první značky používající retinol, velmi účinnou látku v boji proti známkám stárnutí.
V roce 1943 stanul lékárník Jean-Charles Lissarrague v čele pařížské lékárny Rogé Cavaillès, specializující se na dermatologii. Na počátku 50. let vyvinul na základě požadavků dermatologů první neparfémovanou formuli pro péči o pleť. Tak se zrodila značka RoC, jejíž jméno je odvozeno z názvu lékárny Rogé Cavaillès.
Jean-Charles Lissarrague je uznávaný jako skutečný průkopník a vizionář kosmetického průmyslu díky svému úsilí o kombinaci krásy s farmaceutickou nekompromisností. Využíval své farmaceutické znalosti k tomu, aby vybíral pro své produkty ty pro pleť nejprospěšnější ingredience, a tak dokázal ženám dodávat kosmetické výrobky se skutečnými a smysluplnými výsledky. Myslel totiž na to, že každá žena – a zejména ta s problematickou pletí – touží vypadat a cítit se co nejkrásnější.
Značka RoC stanula hned ve svých počátcích v čele inovací v péči o pleť díky svým patentovaným průlomovým objevům, mezi které patří stabilizovaný vitamín A (Retinol), THPE (Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine) nebo E-PULSE™. Řadu průkopnických inovací značka přinesla také do oblasti ochrany proti škodlivým vlivům slunečních paprsků. Mezi nejnovější inovace z dílny RoC patří naprosto revoluční přístup v boji proti stárnutí pleti – využití bioelektřiny.
Suroviny pro výrobu produktů značky RoC jsou pečlivě vybírány na základě dvou hlavních kritérií – účinnosti a bezpečnosti. Cílem je zamezit alergickým reakcím a poskytnout to nejlepší všem typům pleti, i té nejcitlivější. Produkty podléhají důkladnému klinickému testování vědců, mezi které patří i dermatologové.
Značka RoC je naprosto oddaná neustálému úsilí o podporu ženské krásy s pomocí vědy a klade velký důraz také na to, aby bylo používání jejích produktů skutečným požitkem. Vášeň a pozornost vůči detailům činí z jejích vývojových procesů více než pouhou technologii.
RoC znamená skutečné umění v kosmetice.

Recenze RoC Pro-Correct