ROC ENYDRIAL obnovující balzám na rty | notino.cz

RoC Enydrial

obnovující balzám na rty

RoC Enydrial obnovující balzám na rty
RoC Enydrial obnovující balzám na rty
RoC Enydrial obnovující balzám na rty
5,7 g
214

Kód: ROO1514 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky RoC Enydrial

Popis:
Exkluzivní obnovující balzám na rty RoC Enydrial regeneruje a chrání popraskané, vysušené a podrážděné rty a jejich okolí. Formule zanechá vaše rty hydratované, elastické, vláčné a vrátí jim jejich svůdnost. Balzám je vyvinut tak, že minimalizuje vznik jakékoliv alergie.
Formule je vyrobena na bázi měkkých vosků, které tvoří na rtech ochrannou izolační fólii. Ta bojuje proti dehydrataci a má vynikající obranné účinky i při nepříznivých klimatických podmínkách a nachlazení. Balzám urychluje hojení suchých, podrážděných a popraskaných rtů.
S obnovujícím balzámem na rty RoC Enydrial získáte krásné a svůdné rty bez bolestivých a suchých prasklinek.

Účinky:

  • napomáhá při tvorbě obranné bariéry
  • hloubkově obnovuje
  • okamžitě hydratuje a přináší úlevu
  • omezuje vznik trhlinek

Složení:

  • tokoferol acetát – odbourává volné radikály
  • kyselina kaprylová – má antibakteriální účinky

Typ pleti:
Balzám je vhodný pro všechny typy.

Jak aplikovat:
Aplikujte kdykoliv podle potřeby při pnutí, popraskání, nebo podráždění rtů. Můžete používat i jako prevenci proti těmto projevům.

O značce RoC

Kosmetika RoC | RoC - věda ve službách krásy. Značka kosmetiky pro péči o pleť RoC byla založena ve Francii roku 1957. Vytvořena byla zejména pro ženy, které trápí kožní problémy, a patří mezi první značky používající retinol, velmi účinnou látku v boji proti známkám stárnutí.
V roce 1943 stanul lékárník Jean-Charles Lissarrague v čele pařížské lékárny Rogé Cavaillès, specializující se na dermatologii. Na počátku 50. let vyvinul na základě požadavků dermatologů první neparfémovanou formuli pro péči o pleť. Tak se zrodila značka RoC, jejíž jméno je odvozeno z názvu lékárny Rogé Cavaillès.
Jean-Charles Lissarrague je uznávaný jako skutečný průkopník a vizionář kosmetického průmyslu díky svému úsilí o kombinaci krásy s farmaceutickou nekompromisností. Využíval své farmaceutické znalosti k tomu, aby vybíral pro své produkty ty pro pleť nejprospěšnější ingredience, a tak dokázal ženám dodávat kosmetické výrobky se skutečnými a smysluplnými výsledky. Myslel totiž na to, že každá žena – a zejména ta s problematickou pletí – touží vypadat a cítit se co nejkrásnější.
Značka RoC stanula hned ve svých počátcích v čele inovací v péči o pleť díky svým patentovaným průlomovým objevům, mezi které patří stabilizovaný vitamín A (Retinol), THPE (Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine) nebo E-PULSE™. Řadu průkopnických inovací značka přinesla také do oblasti ochrany proti škodlivým vlivům slunečních paprsků. Mezi nejnovější inovace z dílny RoC patří naprosto revoluční přístup v boji proti stárnutí pleti – využití bioelektřiny.
Suroviny pro výrobu produktů značky RoC jsou pečlivě vybírány na základě dvou hlavních kritérií – účinnosti a bezpečnosti. Cílem je zamezit alergickým reakcím a poskytnout to nejlepší všem typům pleti, i té nejcitlivější. Produkty podléhají důkladnému klinickému testování vědců, mezi které patří i dermatologové.
Značka RoC je naprosto oddaná neustálému úsilí o podporu ženské krásy s pomocí vědy a klade velký důraz také na to, aby bylo používání jejích produktů skutečným požitkem. Vášeň a pozornost vůči detailům činí z jejích vývojových procesů více než pouhou technologii.
RoC znamená skutečné umění v kosmetice.

Menu