Popis produktu Rimmel Wonder Swipe
Vlastnosti

Multifunkční linka na oči 2 v 1 Rimmel Wonder Swipe se jediným tahem umí proměnit v oční stíny a vytvořit tak perfektní líčení na běžné každodenní nošení i slavností příležitosti.

Vlastnosti:

  • díky sytým a intenzivním pigmentům vytváří dramatický vzhled
  • funguje jako oční linka i jako oční stín
  • neotírají se, nerozmazávají ani neslévají do vrásek
  • nabízí širokou škálu metalických barev

Jak aplikovat:
Kreslete linku aplikátorem na horní či spodní víčka. Pro použití jako oční stín, rychle linku rozmažte prstem do ztracena.

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Efekt
třpytivý

Napsali jsme o Rimmel Wonder Swipe
Články

O značce Rimmel

Značka Rimmel byla založena v roce 1834 Eugenem Rimmelem v Londýně jako malá rodinná firma zabývající se především prodejem parfémů. Postupem času společnost rozšiřovala své portfolio o ústní vody, voňavé pomády, mýdla či koupelové esence až nakonec zaměřila svou pozornost na škálu výrobků pro oči a později na ostatní produkty dekorativní kosmetiky. Revolučním výrobkem, se kterým Rimmel přišel byla řasenka. Od roku 1949 patří dekorativní kosmetika Rimmel pod společnost Coty Inc.

Značka Rimmel je známá svou vysoce kvalitní dekorativní kosmetikou, která je snadno použitelná a cenově dostupná. V širokém sortimentu značky Rimmel si spokojeně vybere každá žena, která chce vypadat skvěle a přitažlivě nebo touží experimentovat s líčením.

Recenze Rimmel Wonder Swipe