Rimmel ScandalEyes

gelové oční linky voděodolné

Rimmel ScandalEyes gelové oční linky voděodolné
Rimmel ScandalEyes gelové oční linky voděodolné
odstín 001 Black 2,4 g

Kód: RIM1551 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Rimmel ScandalEyes
odstín 001 Black 2,4 g

Popis produktu Rimmel ScandalEyes

Popis:
Jedinečné gelové linky Rimmel ScandalEyes báječně podtrhnou a zvýrazní váš pohled. Bohaté, intenzivní odstíny dokonale přilnou k očnímu víčku. Krémová textura je vysoce odolná proti vlhkosti a vodě. Součástí balení je profesionální štěteček, který usnadňuje aplikaci. Nerozmazávají se a nerozpíjí se. S jejich pomocí jednoduše vytvoříte linku jakékoliv tloušťky. Gelové linky Rimmel ScandalEyes přináší intenzivní odstíny díky vysokému obsahu barevných pigmentů. Vydrží až 24 hodin.

Účinky:

  • vysoce voděodolné
  • vydrží až 24 hodin
  • intenzivní odstíny
  • profesionální štěteček umožní precizní aplikaci
  • dokonale přilnou
  • nerozmazávají se

Jak aplikovat:
Naneste pomocí štětečku linku jedním tahem na oční víčko.

Vlastnosti

Barva
černá
Voděodolné
voděodolné

O značce Rimmel

Značka Rimmel byla založena v roce 1834 Eugenem Rimmelem v Londýně jako malá rodinná firma zabývající se především prodejem parfémů. Postupem času společnost rozšiřovala své portfolio o ústní vody, voňavé pomády, mýdla či koupelové esence až nakonec zaměřila svou pozornost na škálu výrobků pro oči a později na ostatní produkty dekorativní kosmetiky. Revolučním výrobkem, se kterým Rimmel přišel byla řasenka. Od roku 1949 patří dekorativní kosmetika Rimmel pod společnost Coty Inc.

Značka Rimmel je známá svou vysoce kvalitní dekorativní kosmetikou, která je snadno použitelná a cenově dostupná. V širokém sortimentu značky Rimmel si spokojeně vybere každá žena, která chce vypadat skvěle a přitažlivě nebo touží experimentovat s líčením.